| Al33 a întrebat:

Cum vi se pare Demi Lovato?big grin

Răspuns Câştigător
| dreamout a răspuns:

E ok tipawinking
Nu sunt "big fan", dar merge. Imi place foarte mult ca actrita, dar numai in filme, nu si in porcaria aia de serial.sony si nu mai stiu cumhappy
Parerea meahappy

O sa ajunga si ea ca si miley aia. ultima ***tongue
Asta e cu vedetele astea nevinovate care pentru publicitate devin mai "rele" sa zicem asatongue

Pa pa. un nou an fericit:X

15 răspunsuri:
| Ciprian a răspuns:

Mie mi se pare ok.

| Jadis a răspuns:

Naspa

| xEllaDiuux a răspuns:

Este idolul meu`!
este un model de urmat, are melodii bune, e frumoasa!
Imi place de ea.Eu cant, si mereu cand merg la vreun spectacol imi aleg o melodie de a ei`!love struck

| Alexysa a răspuns:

Draguta

| LarisaAndreea a răspuns:

Buna!
Demi Lovato este o fata foarte ok. Pe langa faptul ca are o voce extraordinara, este si o foarte buna actrita!
Mereu cand ma uit la Sonny With a Chance si alte filme in care a mai aparut imi apare un zambet pe fata.
Eu pur si simplu o ador:X
Are niste melodii superbe, se imbraca foarte frumos :X
Imi pare rau ca nu mai este prietena cu Selena Gomez...
Deci ...in concluzie, Demi Lovato este o fata super!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mdah... e draguta intr-un fel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu pentru ca nu am cunoscut-o inca thinking

| Minks a răspuns:

Ca persoana mi se pare foarte simpatica.

| lexy22 a răspuns:

buna Eeeeeeeeee. Demi e foarte draguta.imi place de ea.imi place si de miley, dar pe locul 1 selenahappy

imi place foarte mult Sony si stelusa norocoasa. ma uit tot timpul, ea zambeste de fiecare data. si ma face si pe mine sa zambesc. imi place mult si camp rockbig grin si imi place ca demi si selena lucreaza impreuna(au facut un film impreuna).

se imbraca in totdeauna frumos si cool

este o cantareata foarte buna! si frumoasa...batting eyelashes

adica este o fata superbahee hee
pakiss

| Neah a răspuns:

Tampita, fraiera, dusa cu pluta, si o drogata

| dreamout a răspuns:

@ GuitarMyLove te sustinlove strucklove strucklove strucklove struck

| Andy17 a răspuns:

Tare

| trixie13 a răspuns:

Degeaba si mie mi se parea draguta inainte, dar acum dupa ce s-a despartit de joe, cum arataaaasmugimi pare rau de ea era un exemplu:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru dreamout):

Hei laughing tadam, suntem in 2013 iar Demi a ajuns ca Miley, dar si-a revenit total. Acum e o alta persoana, mult mai puternica si buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru trixie13):

Acum este, este un foarte bun exemplu, s-a ridicat atunci cand cazuse si a ramas ridicata! este un model de urmat