| Xfactor_2745 a întrebat:

Dați mi cele mai tari melodii rock, dar să nu fie metal și să fie mai noi de 2000.Cine trimite cele mai multe și cele mai bune primește FUNDĂ

Răspuns Câştigător
13 răspunsuri:
| Iulian922 a răspuns:

Nu imi place muzica rock

| Xfactor_2745 explică (pentru Iulian922):

Iar mie nu mi plac manelele.....nesemnificativ...nu ai cum să te bagi în seamă?

| PerrieEdw a răspuns:

Nightwish-nemo
Nightwish- moondance
Nightwish-StoryTime
Voxis- miscontrue
Nightwish- Bye Bye beautiful
Evanescence - Before The Dawn
Evanescence - Bring Me To Life
Evanescence - Even In Death
Evanescence - Field Of Innocence
Evanescence - Goodnite
Evanescence - Haunted Remix
Evanescence - Imaginery
Evanescence - I Must Be Dreaming
Evanescence - Lies
Evanescence - So Close
Evanescence - Taking Over Me
Evanescence - Thoughtless
Evanescence - Understanding
Evanescence - Where Will You Go
Evanescence - Whisper
Evanescence- Bring me to life
Nightwish- Amarath
Nightwish - sleeping sun
NIGHTWISH - The Islander
Nightwish - I wish i had an angel
Nightwish - While Your Lips Are Still Red

| PerrieEdw a răspuns:

Fundaa?puppy dog eyes

| Xfactor_2745 explică (pentru PerrieEdw):

Mă așteptam la melodii mai bune...am spus că vreau cele mai bune melodii rock pe care le știți...și tu îmi trimiți 30 de melodii 20 mi ai trimis cu Evanescence da mai aștept

| Dumnezău a răspuns:

Ar fi bine tare sa spui ce ai impotriva metal-ului, ca sa fim si noi la curent cu marile tale opinii despre amatorismul acestui gen.

Dar, fie, novice, primeste cateva melodii care mi se par mie mai rasarite:

http://www.youtube.com/watch?v=3_NME1Iu79U
http://www.youtube.com/watch?v=H25ORRgLxdA
http://www.youtube.com/watch?v=jzipbrsUdWg
http://www.youtube.com/watch?v=7QU1nvuxaMA

Ai si tu niste pretentii de mironosita de meriti batut cu capul de lama toporului...

| RockNbeer a răspuns:

Si...de ce trebui sa fie noi dupa 2000, ar trebui sa stii ca cea mai buna perioada a rock-ului a fost 80-90.
Si care-i problema cu metal-ul?

| Iulian922 a răspuns (pentru Xfactor_2745):

Scuuze pentru raspuns, m-a luat valul

| fadnox a răspuns:

La cum ceri ('cele mai tari melodii') imi dau seama ce cauti de fapt

| Xfactor_2745 explică:

Ce aveți frate cu toții? Pur și simplu nu mi place metalul(e muzică satanistă) și vreau să fie mai noi de 2000.Am așa mari pretenții? Cer luna și stelele de pe cer?

| Xfactor_2745 explică (pentru Dumnezău):

Foarte frumos.ce nume det pu ai și ce imagine...pur și simplu nu mi place metalul, e muzică satanistă

| Dumnezău a răspuns (pentru Xfactor_2745):

>> "Metalul e muzica satanista"

Poti oferi argumente pentru afirmatia asta? Stii tu...afirmatiile extraordinare (si aruncate aiurea, ca in cazul de fata) necesita dovezi extraordinare.In avatar este "el fauno", un CGI din Pan's Labyrinth, un film asa...mai pentru satanisti, ca mine.

Spuneai mai sus ca nu iti convin manelele.Dar totusi spui ca metalul e de apartenenta satanista.Cu ce te diferentiezi de cel mai aprig fan al "label-ului" Bursuc Grand Production in modul asta?