| XBrunetteX a întrebat:

Daca ai putea sa mergi la un concert rock al unei formatii,la alegere, ce formatie ai alege?
Motiveaza-ti raspunsul.

Răspuns Câştigător
| cristi11234 a răspuns:

Evanescence

20 răspunsuri:
| Louuder98 a răspuns:

Eu as merge la concertul trupei "Tokio Hotel". Sunt o trupa care au multe melodii faine, mie imi plac mai toate happy

| Woodenpints91 a răspuns:

Probabil m-aş mai duce încă o dată la Motorhead laughing.
Sau Anthrax, Korpiklaani...

Răspuns utilizator avertizat
| XBrunetteX explică (pentru cristi11234):

Si eu tot la Evanescence m-as duce.
Sau la Linkin Park. happy

Apache
| Apache a răspuns:

M-as duce la green day.

Majoritatea formatiilor rock legendare ori s-au destramat ori au imbatranit de nu mai pot sa cante...
Deci m-as duce la ei, baremi au concerte mari.

| lovesss a răspuns:

Evanessence,Linkin Parc.

| LanaSpectrum a răspuns:

Linkin Park (desi am mai fost),Epica,Nightwish (daca ar fi Tarja in trupa),Within Temptation,Xandria sau la Nirvana. Pentru ca sunt niste super trupe,au niste piese adevarate,nu ce se face im ziua de astazi si nu cred c-ar mai veni pe la noi... Si la Nirvana m-as intoarce in timp, cand Kurt traia, pentru ca sunt fana si le ador muzica, piesele, albumele si versurile.

| Delicacy a răspuns:

Apocalyptica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Megadeth

| TeoPT a răspuns:

The Rasmus. Nu știu cât de rock sunt considerați, oricum sunt geniali live.

| CannbalCorpse a răspuns:

Korpiklaani, pentru că imi place mult formaţia.

Tu la ce concert de.al unei trupe rock te.ai duce?! O seară bună.

| XBrunetteX explică (pentru CannbalCorpse):

Eu m-as duce la Evanescence sau Linkin Park, daca as avea ocazia, pentru ca ador melodiile lor happy

| CannbalCorpse a răspuns (pentru XBrunetteX):

Evanescence, ai gusturi bune. Au cântat in vară la noi! A fost superb din cate am auzit eu! O seară cât mai bună.

| XBrunetteX explică (pentru CannbalCorpse):

happy
Eu am vrut sa ma duc la concert, dar n-am mai apucat sad Sunt sigura ca a fost super.

O seara cat mai buna, de asemenea!

| Vans a răspuns:

Motorhead.

| RockNbeer a răspuns:

Motorhead,Megadeth,Slayer,Anthrax,Exodus,Astea la care pot merge, dar ar mai fi si cateva la care imi este imposibil cum ar fi, Pantera, Led Zeppelin, Sepultura(cu Max si Igor).

| CautNume a răspuns:

Evanescence

| PotatoMustDie a răspuns:

La "Metallica" pentru ca sunt buni.

Răspuns utilizator avertizat