| Corina_7356 a întrebat:

Daca ar fi sa alegeti intre Michael Jackson, Elvis Presley, Puya, Eminem pe cine ati alege si alegeti dintre ei care e pe locul 1 care e pe locul 2 care e pe locul3 si care e pe locul patru eu vam facut Michael Jackson, Elvis Presley, Puya, Eminem va rog please vreau sa stiu care credeti ca este mai bun

Răspuns Câştigător
| Casiana a răspuns:

Pai nu prea sunt in tema, si nu vreau sa gresesc, dar din cate stiu Michael a fost un MEGASTAR, asa ca nu se compara...Tot respectul!

Sarbatori fericite!:X

36 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

In ordinea preferintelor mele ar fi :
1. Elvis
2. Michael Jackson
3. Eminem
4. Puya

| daniDeeDee a răspuns:

1. M J
2. Eminem
3. Puya
4. Elvis ( nu am nici o melodie in pc straight face)

| ing. a răspuns:

Buna.Cu siguranta Michael Jackson. legenda, regele muzicii pop...in rest nu preahappy

| Slavic a răspuns:

Emin3m michal si apoi aia happy

| thizizme a răspuns:

Eminem. Restul nu ma atrag - si ca sa fiu dur as putea spune ca nu inseamna nimic pentru mine.
Dupa parerea mea Eminem > MJ sau Elvis. Cine asculta Eminem probabil stie de ce spun asta. Ce a insemnat si ce inseamna Eminem pentru muzica.
Puya nu are ce cauta aici.

| thizizme a răspuns:

M-am uitat pe la raspunsuri... si-l vad pe Puya mai sus ca Eminem... wtf? Voi ascultati versurile? INTELEGETI versurile?
Si ca si cum asta n-ar fi rau... Puya peste Elvis si MJ?! Ce a realizat Puya ca sa fie peste Elvis/MJ? Puya a fost, este si va fi un NIMENI.

Eminem nu aspira la genialitate, este un geniu. Dar cred ca trebuie sa moara si el ca sa fie respectat la adevarata valoare...

| Abcfunny a răspuns:

1. Michael Jackson
2. Puya
3. Elvis
4. Eminem

| antonia09 a răspuns:

Buna,
Din cei mentionati de catre tine pe primul loc il aleg pe Elvis, chiar daca discografia lui nu o egaleaza pe cea a Regelului Pop Michael Jackson.
Elvis are foarte multe melodii frumoase, romantice chiar daca este supranumit Regele Rock&roll.
Tu ai ales exact extremitatile din lumea muzicala, 2 genii si 2 aspiranti la acest titlu.
Clasamentul este:
1. Elivis
2. Michael
3. Eminem
4. Puya

| moodyblues a răspuns:

Locul 1 :elvis;
premii de participare: michael, eminem, puya.

Răspuns utilizator avertizat
| FIR a răspuns:

Mj-king of pop
eminem-king of rap (zic eu) :X
elvis-king of rock and roll
puya- king of cocalari rolling on the floor

| Licurici_7465 a răspuns:

1. Michael Jackson
2. Puya
3. Elvis Presley
4. Eminem
...cred...pentru mine toti sunt suuuper, oricum, nu conteaza ce loc au in tophappylove struck

| kUuKii a răspuns:

1: puya
2:eminem
3: michael jackson
4: elvis presley

| mary_5801 a răspuns:

Dupa gusturile mele puya n-are ce cauta aici.

| Babushka a răspuns:

1. Michael Jackson
2. Puya
3. Eminem
4. Elvis Presley

| michaeljacksonismystar a răspuns:

Cei pe care i-ai enumerat canta stiluri diferite de muzica. Michael Jackson a fost, este si va ramane cel mai mare cantaret pe care l-a cunoscut vreodata Pamantul. Dar si Elvis este un mare Rege.
1. Michael Jackson
2. Elvis Presley
3. Puya
4. Eminem
Dar nu pot compara o voce extraordinara, cea a lui Michael Jackson cu a unor amatori ca Puya si Eminem!

| ☆ Danny☆ a răspuns:

Elvis Preasley
Puya
Michael J
Eminem

| AneZniP a răspuns:

Locul 1 michael jackson
locul 2eminem
locul 3 puya
cred ca esti suparata ca a murit michael nu? imi pare rau si mie!

| kanibala a răspuns:

Dupa gusturile mele nu?laughing
1. Eminem
2. Puya
3. micheal jacasaon
4. elvis

winking

| Mirabela_6911 a răspuns:

Hehe.il ador pe MJ... DECI Dupa gusturile mele :1. mj 2. puya 3. elvis 4.eminen...tot respectu pentru domnul d pe 1

| thegirl12 a răspuns:

Michael sunt mega fana dupa aia ceilalti canta si ei bine dar michael e mai bun si jos palaria in fata lui!

| 1stea a răspuns:

1. Eminem

2. Michael Jackson

3. Elvis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe nici unulwinking

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Elvis Presley

- Michael Jackson
Over.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Elvis Preasley
Puya
Michael J
Eminem

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Michael si, elvis p, eminem. puya

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. MJ-eminem
Puya si elvis nu'mi plc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Elvis Presley, Michael Jackson, Eminem,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci MJ este pe primul loc restul nu se compara...chiar daca ascult puya nu se compara...