| Corina_7356 a întrebat:

Daca ar fi sa alegeti intre Michael Jackson, Elvis Presley, Puya, Eminem pe cine ati alege si alegeti dintre ei care e pe locul 1 care e pe locul 2 care e pe locul3 si care e pe locul patru eu vam facut Michael Jackson, Elvis Presley, Puya, Eminem va rog please vreau sa stiu care credeti ca este mai bun

Răspuns Câştigător
| Casiana a răspuns:

Pai nu prea sunt in tema, si nu vreau sa gresesc, dar din cate stiu Michael a fost un MEGASTAR, asa ca nu se compara...Tot respectul!

Sarbatori fericite!:X

36 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puya, eminem, michael jackson, elvis presley

| Bia:X a răspuns:

Dupa gusturile mele: puya eminem michael si elvis desi... cum au zis restul... ai ales 2 genii si 2 aspirantihappy

| hubbelllllll a răspuns:

Pai corinutzaa sincer acum nu se compara michel jacckson cu puya sau eminem cu elvishee hee desi eu asculnumai puya si eminemhee hee m'ai au de papat pana ajung ca michel si ca elvis ei practic sunt niste legende

| joanna_1070 a răspuns:

Nu-i baga in aceeasi oala pe Jackson si Elvis cu Puya si Eminem.chiar nu au nicio legatura

| Justgreen a răspuns:

Hai sa fim seriosi il compari pe Eminem cu Puya? Este stupid dar in fine parerea mea este asta:
1. Eminem

2. Eminem

3. Eminem

4. Eminem

Serios asa cred euwinking
Nu te supara pe mine asa gandesc eu
Bye

| roberta97 a răspuns:

Exact, Michael nu se compara cu Puya si Eminem! Michael is THE BEST!