| anonim_4396 a întrebat:

Daţi-mă pe spate cu trupa voastră preferată. Argumentaţi şi arătaţi un exemplu.

7 răspunsuri:
| MetalD a răspuns:

Pai Guns n Roses ca am crescut cu muzica lor. Metallica pentru ca sunt foarte cunoscuti si apreciati si lista poate sa dureze.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Komodo):

Şi cine te opreşte să nu le înşiri aici? laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Insurgent a răspuns:

Nirvana, de ce? pentru ca pur si simplu imi place la nebunie, nu cred ca e vreo melodie care sa-mi displaca + imi place stilul lor care il adopta si anumite trupe din ziua de azi, as putea spune ca foarte multe ceea ce dovedeste ca nu s-au prea schimbat multe in domeniul muzicii rock, aceleasi lucruri s-au facut ceva, in fine.Il admir foarte mult pe Kurt Cobain, pacat insa ca acesta numai este printre noi si tot odata si formatia.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Komodo):

Lenea şi dezinteresul nu te-au oprit să spui că ai mai multe trupe preferate. Oricine are, dar trebuie să fie una în capul listei...

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Insurgent):

Să înţeleg că iţi place "grunge-ul"? Apreciez de asemenea Nirvana. A fost cea dintâi trupă ascultată şi a rămas prima pe listă.
Mulţumesc pentru răspuns.