| ChicaIdiota a întrebat:

De ce cand ascult muzica mai de suflet plang?

Răspuns Câştigător
| BeyondTheDarkSun a răspuns:

"De ce transpir când fac efort?"
Așa ești tu, mai emotivă.
Mie mi se face pielea de găină câteodată, la auzul muzicii epice.Sau spontaneous headbanging, depinde acum.

11 răspunsuri:
| Ashadow a răspuns:

Ca sa ne strice si noua cheful cineva cu o intrebare stupida.

| RockNbeer a răspuns:

Ce suflet ma, poate ti-a intrat ceva in ochi.

| allexya501 a răspuns:

Pentru ca de obicei ''OMUL'' se sensibilizeaza ascultand muzica adevarata, care ii da o stare firava care ar trebui potolita cu calm. Nu ar trebui sa te agiti din cauza asta! Este o stare normala pe care fiecare om o are! :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca esti sensibila.

| Alrawan a răspuns:

Eşti mai sensibilă happy
Ştiu cum e, şi eu sunt la fel happy

| onasis1961 a răspuns:

Din cauza firi mai emotive, mai sentimentală.

NOname
| NOname a răspuns:

Pentru că muzica ajută la descărcarea emoţiilor, amplificându-le şi dându-le frâu liber sau uneori ne copleşeşte cu frumuseţea ei.

| KristalPop a răspuns:

Mi se pare normal. Îţi răscoleşte anumite sentimente, îţi creează o stare sufletească predispusă spre melancolie, visare şi o adâncire a sentimentelor sufleteşti.

| fadnox a răspuns:

`Daca nu am fi avut suflet, ni l-ar fi creat muzica.`

| FastAndFurious a răspuns (pentru Ashadow):

Haloperidol ceva?

| Ashadow a răspuns (pentru FastAndFurious):

Tu primul.