| Reginald a întrebat:

De ce imi tot sterge administratorul intrebarile si raspunsurile?

2 răspunsuri:
| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Pai tu observi ce raspunsuri si ce intrebari pui.Tocmai m-am uitat prin intrebarile tale si pot spune ca sunt TAMPITE!
Exemplu aia in care sa demonstrezi ca nu esti gay.
Pai cum sa ne intrebi pe noi cum sa ii dovedesti unei fete ca esti barbat, pai ce esti baiat sau femeie, nu iti este abdolut de loc rusine straight face, deci pur si simplu cat de incapabil poti fi sa intrebi cum sa fii barbat, ce patetic ai putut fi.
Acest Minunat site TPU este ca sa pun pe el intrebari (la fel si raspunsuri) care ne sunt de AJUTOR nu asa ca nu avem ce face, daca nu ai ce face du-te si joaca capra afara sau iesi la un fotbal sau fa-ti si tu niste prieteni si joacate cu ei fotbal ceva sad.
Incearca si tu sa fii mai realist si nu mai pune intrebari si raspunsuri de "Ampwlea" pe romaneste.
Fii SERIOS! si MATURIZEAZATE!
si ai sa vezi ca nu o sa iti mai fie sterse nici raspunsurile si nici intrebarile.

| Reginald explică (pentru BeHappyOriceArFi):

Nu vreau sa ma maturizez, nu vreau sa stiu cum e sa numai fiu copil. Vrei sa fi prietenul/a meu? Bagam un League of Legends? sau un DotA? ca nu prea le am cu fotbalul.