| anonim_4396 a întrebat:

De mai toti am fost criticat
din cauza felului cum ma imbrac
sau ca ascult rap sau hip hop
sau ca fac exact ce nu trebuie sa fac
muzica e singura ce m-a facut sa fiu cum vreau
atunci cand toti ma injurau, criticau subestimau

ca sunt betivan sau fumator
ca nu-mi place sa muncesc si traiesc pe banul lor
ca nu imi respect familia parintii sau fratii
dar ei nu stiu ca la mine in familie nu e ca la altii
ei nu stiu cum e sa te dea ai tai afara
tu sa plangi in hohote dar nimic sa nu te doara
te gandesti ca vrei sa fii independent
tot ce-ai avut pan'acum sa le lasi ca amanet
vrei sa dispara tot ce pana acum a fost urat
vrei sa ai o viata noua si s-o iei de la inceput
sa ai liniste interioara nu pseudovalori lumesti
sa razi sa canti sa plangi sa simti ca traiesti

nu vreau sa traiesc dupa principul tau
sau al lui sau al lor
vreau sa fiu impacat cu mine atunci cand o sa mor
ca-am facut cum am crezut nu dupa principiul lor
mi s-a spus c-o sa ajung la puscarie
sau singur ca un orb intr-o camera pustie
cine stie poate o fi chiar asa
vreau sa-ncerc, sa grsesc sa invat
vreau sa simt pe pielea mea
...ce parere >aveti?:

Răspuns Câştigător
| ItsMaxi a răspuns:

Wow wow. criticat, serios? si eu ascult rap si hip hop si indiferent de ce mi s'ar zice mie una nu mi'ar pasa de cand e legea asta sa critici omu doar pentru ca e intr'un fel, sau asculta un fel de muzica :\ lol si pana la urma ce'i doare pe ei muzica pe care o asculti tu? sa inteleg ca muzica ''cul'' la ei sunt manelele! rolling on the floor))) ce caracter si pe astea. oricum tie nu trebuie sa-ti pese de porcariile pe care le scot niste tarani de la coada vacii cu folcloru lor si cate si mai cate daca tie iti place nu trebuie sa'i bagi in seama pe altii ...si da ce ai compus tu este foarte frumos happy bravo ai talent tine'o tot asa si nu mai pune la inimawinking mult noroc

6 răspunsuri:
| LittlePunk a răspuns:

Interesanta,dar mai ai un pic de lucru la ea.De exemplu masura este inegala in unele parti; de exemplu acolo,, nu vreau sa traiesc dupa principiul tau
sau al lui sau al lor trebuie sa mai adaugi ceva ca versul acela trece prea repede.Dar in mare e frumoasa. Felicitari!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru ItsMaxi):

Multumeschappy si eu incerc sa le explic: nu au cum sa critice cv ce nu inteleg....pentru ei o melodie buna sau frumoasa trebuie sa contina"high, fly, sky, dace, cub"laughingrolling on the flooraaa "all night"laughing mersi pentru raspuns chiar aveam nevoie de un raspuns ca astahappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau să ascult melodia cât mai curând.

| ItsMaxi a răspuns:

Npcwinking tot ce am tastat pana acum a fost din inima happysi, ma bucur ca te'am facut sa te simti mai bine

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Mi-a placut partea cu pseudovalori dar cred ca versurile sunt un pic prea plangacioase.

| grinch a răspuns:

Uite http://sondajero.com/? ref=100854

acest site chiar plateste! raspunzi la 4 chestionare pe zi a cate 8 intrebari... pentru fiecare raspuns astepti 20 secunde sa se asigure ca ai raspuns sincer