| anonim_4396 a întrebat:

Deci, imi fac majoratul si vreau ceva muzica buna cu bas (o sa imi duc sistemul) ceva pe care sa se distreze lumea.

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Bolohan_Petronela_1998 a răspuns:

Incearca ceva din astea de aici http://star-festy.ucoz.com/index/albume/0-8,sunt albume bune, fara sa luam in considerare manelele :P

| Bolohan_Petronela_1998 a răspuns (pentru Bolohan_Petronela_1998):

Http://star-festy.ucoz.com/index/albume/0-8 asta e link ul corect, nu stiu de ce a aparut asa