| 1234dany5 a întrebat:

Deci TPU imi place melodia asta mult : Прекрасное далеко (in rusa :P ) : http://www.youtube.com/watch?v=n8xyOkb5M74 am si invata-to putin cu cuvinte in rusa doar ca nu stiu ce spune :( am inceercat sa traduc dar nu prea are logica si tot nu stiu despre ce e vorba! funda pentru cel care ma ajuta :D (se acepta si vorbitori de rusa :)) )

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Come hitler our hopelaughing
deci sa vedem
aud o voce in departari care ma cheama, mai pura decat toate rasariturile. este incantatoare, sublima si ma stapaneste si imi arata acest drum, drumul pe care nu l-am cunoscut niciodata
departarea ma cheama (3x) pe mine ma cheama, nu pot sa ignor departarea care ma cheama. o te rog nu ma parasi, de departe vin, nu vezi?
aud o voce in departari care ma cheama spunandu-mi de locul asta magic si uimitor. am incercat sa fac astazi un maine mai bun? imi cere categoric sa raspund.
departarea ma cheama (3x) pe mine ma cheama, nu o mai pot ignora(2/3x) te rog asteapta-ma oh de departe vin, asteapta-ma.
jur ca voi fi onest adevarat si pur, si nu ma voi lupta cu nimeni. incep sa alerg spre vocea care ma cheama. nu am stiut calea asta si acum o gasesc.
departarea ma cheama (3x) pe mine ma cheama, nu pot sa ignor departarea care ma cheama. o te rog nu ma parasi, de departe vin, nu vezi?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=GJB_kRkwUOk
din atatea comentarii rusofile, ce bun sunt!

| 1234dany5 explică (pentru anonim_4396):

laughing ''rusofile'' dar nu iti dau funda pana nu imi traduci in romana tongue daca stii! apropo iti place melodia? tongue