| terry123 a întrebat:

Dupa voi, care credeți ca e cel mai bun rapper din lume si de ce?

3 răspunsuri:
| Themoreyouknow a răspuns:

2pac..pentru ca west-side

| readytofly a răspuns:

Cel mai bun rapper din lume consider ca este Eminem deoarece in ciuda adversitatii si a rasismului pe care l-a primit intr-o lume predominata de artisti de culoare, a reusit sa isi exprime trairile pe vers si muzica intr-un mod de succes.

| FreddieM a răspuns (pentru readytofly):

Absolut de acord cu tine. Cantaretii de culoare sunt nascuti sa faca rap, e in ADN-ul lor, in schimb Eminem si-a folosit geniul.