| uply a întrebat:

E o melodie cu versuri in germana si cu refren in engleza si refrenul e ceva der genul:,, I will survive/Don't give up and close my eyes."
Cred ca sunt 2 de canta si ede rock.Nu stie nimeni cum se numeste / Multumesc! Jur sa dau funda!

Răspuns Câştigător
| marip a răspuns:

Falco-out of the dark?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| uply explică (pentru Kolors):

Nu,piesa pe care o caut eu este de rock si decat refrenul este in engleza.

| Bmk_Älex_1992 a răspuns:

Suna a tokio hotel thinking vezi si tu ca ei fac melodii cu versuri in germana si refren in engleza mult noroc.

| uply explică (pentru Bmk_Älex_1992):

Nu cred, am cautat si n-am gasit.Cei care cantau pareau sa aiba peste 50 de ani.