| anonim_4396 a întrebat:

Era o melodie misto care suna cam asa alabalabalabaalabalaba, cine stie cum se numeste?

5 răspunsuri:
| KeporLove a răspuns:

Tu vrei sa te ajutam sau vi si iei la misto membri comunitati TPU? Aicia sunt probleme care cauta o rezolvare nu prostile unora ca si tine. Si daca ar "exista" asa melodie posteazo la categoria Muzica.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru KeporLove):

Vezi ca nu stau sa descifrez ce ai scris tu, daca nu stii sa scrii nu mai scrie moooo, si in al 2 lea rand asa sunt versurile melodiei, si in al 3 lea rand, esti praf

| NoSens a răspuns (pentru KeporLove):

E postata la categoria MUzica tongue

| KeporLove a răspuns (pentru NoSens):

Acum da ca au mutato administratori /modetatori.