| ardiless a întrebat:

Eu ascult cel mai tare radio posibil cu toate genurile de muzicaa si nu in ultimul rand cu un dj pe masura care va respecta cerintele si dedicatiile http://86.106.120.66:8000/listen.pls

Răspuns Câştigător
| FrEeBoY a răspuns:

Radio e chiar foarte misto si merita ascultat.Mersi

3 răspunsuri:
| FrEeBoY a răspuns:

Si care era intrebarea?

| ardiless explică (pentru FrEeBoY):

N-am intrebare am postat un radio frumos daca vrei te asteptam si pe tine sa il asculti si nu in ultimu rand sa intri pe www.lumea-mea.ro daca vrei bine inteles

| ardiless explică (pentru FrEeBoY):

Nai de ce daca vrei poti sa il dai mai departe si ti-am spus avem si o comunitate foarte frumoasa te asteptam si pe tine si pe alti in ea oricine este bine venit avem de la jocuri, filme, muzicaa si altele www.lumea-mea.ro te asteptam