| Mini1234567890 a întrebat:

Eu vreau sa știu cum să am concerte și sa pot sămi pun muzica pe platforme și să câștig bani. Ca artist muzical care face rap eu pot să cânt.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ai cântat pe undeva in fața a măcar 100 persoane dedată?

| AndreiPaulHasan a răspuns:

De preferat ar fi intai sa iti iregistrezi piesele si sa le pui pe platforme precum soundcloud,spotyfy,Youtube etc...
asteapta sa bubuie, la profilul platformelor pune datele tale de contact, si asteapta ca producatorii sa te contacteze, asa am ajuns eu sa lucrez cu Nane, eu fiin inginer de sunet pentru el
ai rabdare, daca postezi piese bune si des, totul vine de la sine