| MeDeEa14DeEa a întrebat:

Fani ai melodiilor coreene, care sunt trupele voastre preferate? Ale mele sunt 1)B2ST/BEAST, 2)Super Junior, 3)SHINee, 4)4 minute, 5)G.NA.

Răspuns Câştigător
| bialuca a răspuns:

happy 2pm

4 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Nu ma pot considera fan,ca nu prea imi place genul,dar pana acum,am descoperit doua trupe bune: TVXQ si JYJ, dar cumva e acelasi lucru, ca JYJ e TVXQ fara doi membri.Astia fac o muzica bunicica, nu ma irita, cum face majoritatea k-pop-ului.

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

EXO, SHINee, Ukiss, X5, Beast, Snsd, Kara, T.ara,Rainbow, 2pm, F.cuz, Dgna, Taken, Super Junior, Jqt, Co.Ed School mai multi

| MeDeEa14DeEa explică (pentru PαtнwαуTσBℓιѕѕ):

Nu ai idee cat ma bucur ca printre favoritii tai sunt si B2ST.Rar mai gasesc persoane carora sa le placa.
Imi pare rau ca nu tu vei avea raspunsul castigator deoarece l-am dat deja...insa multumesc pentru raspuns!

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns (pentru MeDeEa14DeEa):

Ha ha nu-i nimic, ma bucur ca mai dau de fani kpop :X