| Katherine20 a întrebat:

Fani Selena Gomez:va place aceasta pagina cu Selena Gomez? este pagina mea si inca unei prietene! happy ce nota merita? va asteptam si pe voi sa participati si sa dati like!(daca nu-ti place Selena Gomez sau nu stii cine este crede-ma nu merita sa te obosesti sa raspunzi)

Răspuns Câştigător
| HermioneLove a răspuns:

Normal! Doar impreuna o avem! O si conducem impreuna! Cine are cea mai tare pagina cu Selly din Romania? NOI si cu Reny si Naty! Ce intrebare... rolling on the floor))
Bravo fata! thumbs up te admir! kiss

9 răspunsuri:
| Katherine20 explică (pentru HermioneLove):

rolling on the floor))) Evident! Da adminii nu ma lasa sa postez linkul de la pagina pentru ca se considera ca ar fi SPAM! crying Oricum tu stii prea bine de ce pagina este vorba! laughing)

| HermioneLove a răspuns (pentru Katherine20):

Multumesc de funditica! big hug si da stiuuu nu este voie cu SPAM! X-( mda,ma rog putem face publicitate si pe alte site-uri nu doar pe TPU! Aici nu prea exista oameni care apreciaza Selena,Demi, LaLa Band, Avril, Ashley si cam muzica frumoasa!(Un site cam t a m p i t ca sa zic asa) laughing)))
Da ma rog, oricum nu o sa se schimbe! laughing

| Katherine20 explică (pentru HermioneLove):

Cuplacere! kiss si da asa este! Trebuie sa-i suportam cumva! laughing)

| Lightning1997 a răspuns (pentru Katherine20):

Este Spam si nu ai voie cu niciun fel de link aici.Este un site educativ, nu este pentru reclame si nimic altceva de genul asta.Nu iti atrageam atentia daca nu pomeneai de acel like, pentru ca se considera a fi Spam.Eu personal consider ca intrebarea trebuie sa fie raportata.La varsta ta, ar trebui sa te preocupe altceva., nu paginile de facebook, ci o activitate in folosul tau.

| Lightning1997 a răspuns (pentru HermioneLove):

Cei care nu apreciaza ''artistii'' pe care i-ai enumerat tu, nu insemna ca sunt ciudati, ci mai degraba stau in banca lor, pentru ca artistul de care iti place oricum asta astrapta, sa atraga cat mai multi cu muzica pe care o compune.Muzica frumoasa nu este Selena Gomez, nici ceilalati pe care i-ai spus tu.De Lala Band ma abtin, am o parere prea proasta ca sa mai spun.Am vrut sa iti spun ca nu inseamna ca,daca au alta parere, chiar mai buna decat a ta, sunt ciudati, ci sunt realisti, la locul lor.

| HermioneLove a răspuns (pentru Lightning1997):

Nici nu am zis asa ceva! straight face fiecare asculta ce vrea dar tu esti cam i d i o t fara suparare! Adica de ce sa-i raportezi intrebarea? Nici macar nu a scris vreun link pe aici deci nu este Spam! Faci asta doar ca sa ma enervezi pe mine si ca sa imi tai din fundite! Nu mai fa tu pe sfantul de unde stii tu cati ani are? straight face Ignore! Tu nu gaseai intrebarea asta daca nu umblai iaaaar prin intrebarile si raspunsurile mele! Tu raportezi orice nu-ti convjne si pupi sa nu zic unde siteul asta t a m p i t care apropo daca nu ai observat nu este educativ pentru ca multi injura si fac chestii prostesti! De iei de noi care nu ti-am gresit cu nimic nici nu am incalcat regulile in loc sa te iei de cei care ar trebui sa te iei!
Vrei doar sa ma enervezi pe mine si sa-mi scazi din fundite! crying( esti nesimtit!
Haaaai astept sa ma raportezi, de parca imi spasa! laughing) phbbbbt

| Katherine20 explică (pentru Lightning1997):

Ti se pare ca am pus vreun link?

| Lightning1997 a răspuns (pentru Katherine20):

Nu,tocmai de aceea nu ti-am raportat intrebarea.M-am referit in cazul in care il puneai

| Lightning1997 a răspuns (pentru HermioneLove):

Nu raportez ce nu imi convine, raportez ce nu respecta regulamentul, iar aceasta intrebare nu am raportat-o, desi era aproape de a face Spam.Nu are treaba cu fundele, am vrut sa zic ca exista un regulament pentru a fi respectat.