| AvalohAlyn a întrebat:

Guess Who the best hip-hoper.(alaturi de Nane, Cedry2k,Ombladon,Vescan etc). Dovezi? Pai ascultati melodiile:Onoare,Locul potrivit,Unu Altu,Oriunde te duci(stiu deja), Tot mai sus(feat.Marius Moga),Manifest,Plictiseala, Decat sa minti etc
Versurile lui sunt superbe si adevarate.Imi fac un tricou personalizat cu Guess Who, Cedry2k si Nane,nu vreau sa ma laud,poate va faceti si voi, v-am dat o idee.
Ce parere aveti despre ce am scris?

8 răspunsuri:
| Jawsz a răspuns:

Sa te faci cantaret, bine? laughing!

| AnoNymUS10 a răspuns:

FaiNn! Brav0 Tie! funda?

| AvalohAlyn explică (pentru AnoNymUS10):

Bah iti dau funda ca nu ai niciuna.Bine? Bafta!

| OOOLEOOO a răspuns:

''Nu vreau sa ma laud'' tradus in metalimbaje ar insemna ''Ma laud si sunt mandru de asta''.

Singura piesa de la Guess Who care imi place este aia cu flori illegale.
''De fiecare data cand fumam noi deliram, deliram deliram deliram...''

| Aneke a răspuns:

Te dai mare ca asculti Guess Who.
Dupa parerea mea nu este cel mai bun hip-hoper iar din acest motiv nu sunt fana lui.
O seara faina sa ai.

| Vans a răspuns:

Mi se pare aiurea.Guess who e cel mai cretin cântăreț.Nu îi poți compara pe Ombladon și Cedry2k cu Nane și cu ăsta.Melodiile pe care le-ai enumerat sunt din alea mai noi, de când GW e comercial.Nu dai dovadă că ai fii vreun ascultător de a lui.
Și de asemenea ceea ce ai scris mi se pare aiurea.

| AvalohAlyn explică (pentru Aneke):

Parerea ta si o respect.Nu sunt tipul de om care obliga pe cineva si jigneste din cauza muzicii.Fiecare cu preferintele lui.O zi buna si tie! Mc!

| OmuFoarfeca a răspuns:

Guess who e praf, Anonim erau cu adevarat buni, nane n-are ce cauta in hip-hop. Cedry2k poate cel mai bun MC roman. Dar cei mai buni rapperi raman raku,CTC,nimeni altu',specii,kazi ploae, sisu, k-gula, carbon, bitza o gramada de nume noi nu? Asculta rap adevarat si la urma sa tragi concluzia ca ala e cel mai bun rapper. Bafta!