| anonim_4396 a întrebat:

Hallo. Sunt în perioada pubertății și vreau să știu dacă când ți se schimbă vocea ți se schimbă și tipul de voce adică de la alto de la tenor(just an example)?

Răspuns Câştigător
| Cristiana_Acojocaritei_1993 a răspuns:

Da. Este possibil sa se schimb radical, desi sunt unele interventi care te pot mentine la ce nivel vrei.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Cristiana_Acojocaritei_1993):

Intervenții ca.

| Cristiana_Acojocaritei_1993 a răspuns (pentru anonim_4396):

Chirurgicale.* Asta am vrut sa scriu. Stiu ca exista unele operatii la cortile vocale, sau ceva de genul. Doar un professor de muzica tiar putea spune exact ce sa faci happy