| HATErock a întrebat:

Hate rock!
Love house!

Cel mai fregvent razboi de pe TPU, in ce tabara sunteti?

Pe cine preferati? Justin Bieber sau Bon Jovi?

Eu pe Justin!

Răspuns Câştigător
| TeoPT a răspuns:

Bon Jovi.
Să te duci la origini pentru că îndrăznești să îi compari pe ăștia doi.
Tot acolo să te duci fiindcă spui că urăști rock-ul. Nici o ființă cu mai mult de 1 miligram de creier nu ar spune că urăște rock-ul ÎNAINTE CA MĂCAR SĂ ÎL ASCULTE.

Îți expui părerile fără argumente sau cu argumente de rahat. Ești doar o frustrată care nu își poate explica unele fenomene din jurul ei, așa că face și ea ce poate - se dă în spectacol. Dă-mi frate niște argumente pentru a îți susține ideea că rock-ul e nașpa. Noi îți umplem 3 pagini de argumente sau poate mai mult dacă ne pui să argumentăm că rock-ul e cel mai bun gen de muzică.

Rock-ul va rămâne în continuare cel mai bun gen de muzică fie că tu sau vreo altă pițipoancă distrusă cu creier de găină veți organiza alte campanii stupide anti-rock fără să știți măcar cu ce se mănâncă acest gen extraordinar de muzică.

Rock-ul reprezintă vreo 99% din muzica bună. Mai sunt excepții din pop, rap, jazz, soul etc. Dar 99% din muzica bună este ROCK, nu altceva.

De ce aveți voi impresia că melodii din 1970 se ascultă cu plăcere și astăzi, dar de multe melodii din 2008 nu își mai aduce nimeni aminte? De prost ce e rock-ul ăsta nașpa, nu?

Habar n-ai ce înseamnă o muzică bună. Justin Biberon al tău nu e decât o fază trecătoare, în 5 ani va dispărea și va apărea altul ca el, și tot așa. E muzică pentru copii săraci cu duhul. Dar deja intru în detalii pe care e clar că nu le poți înțelege, având un grad de inteligență atât de mic. Trăiește tu acolo cu Biberonul tău, în universul tău din punguță, cu mulți alți obsedați de muzică proastă.

Chiar și felul cum scrii demonstrează cât de distrusă ești. Se scrie FRECVENT.

Rock vs. House nu e un război, e doar o răscoală a cocalarilor care se cred mari șmecheri și culți dacă nu ascultă manele și ascultă Inna.

Care prost ar compara un artist atât de genial cum e Bon Jovi cu un rahat ca Biberon? Pentru că ai spus o asemenea tâmpenie meriți să fii torturată încet, încet, pe melodiile lui Bon Jovi (nu alea de dragoste)

Rock-ul va rezista mereu. Rahaturile vor fi uitate în câțiva ani.

Nu contează ce muzică e în topuri, rock-ul va fi mereu cel mai bun gen de muzică.

Get a Life quickly! Ești așa de proastăăăă...laughing

Hai baftă. M-am distrat cu tine.

181 răspunsuri:
| Kazimir a răspuns:

@LastChance ai vrea tu. eu iti beau 750 ml de vodka si inca mai pot gandi/scrie/merge. si normal ca vrem si fete sa avem pe cine saruta pasional la betie pe gat happy

| TheDarkEmpire a răspuns:

@IloveKazimirAndLisa hai ca-i zis-orolling on the floor

| LastChance a răspuns:

@IloveKazimirAndLisa, hahaha! Nu stii cat am baut eu la viata mea laughing

| Deny1333 a răspuns:

ILoveKazimirAndLisa, trebuie invitaţie specială sau vin direct cu berea?

| EnterSandman a răspuns:

laughing...ma gandesc ca nu mai are rost sa ma bag in conversatia asta, eu sunt cunoscut drept betiv, alcholic si etc...
cate experiment am facut eu la viata mea...
ia sa incercati 500 mil bere si 100ml vodka, le amestecati si vedeti ce iese laughing...este unul dintre cele mai vestite cockteiluri, cine stie, stie laughing

| TheDarkEmpire a răspuns:

Hai ca o cam dam spre domeniul bauturilorlaughing

| LastChance a răspuns:

E mult mai bine decat sa vorbesc despre Justin Bieber.

| EnterSandman a răspuns:

O dam spre talentul meu laughing...
transformam acest post in chat?
ce ziceti? laughing

| TheDarkEmpire a răspuns:

N-a spus nimeni ca trebuie sa vorbim despre Justin Bieberlaughing (doamne fereste).
thinking Sa-l transformam in Chat... exista shoutbox sau putem sa gasim o alta locatie.
Sa tot vorbim intr-un post, nu ca nu mi-ar place sau ar fi ceva rau, dar ...neh

| BOOBZen a răspuns:

Bon Jovi,e rock, e misto, ee...are de toate,canta super! Ador rock-ul,si imi place sa-l ascult
Ma rog si eu m-am plictisit sa raspund la intrebari din astea,si atunci cand il compari pe Bon Jovi de JB,JB nu e decat un amator,Bon Jovi e o legenda,si simter o fi mai invarsta dar arata nult mai bine decat JB,laughingBon Jovi e barbat in toata firea, nu o floricica delicata ca JB, si eu am 11 ani si stiu ce e muzica!

| Kazimir a răspuns:

Pai va recomand sa serviti un cocktail simplu: vodka + vodka + o felie de lamaie (fara gheata). LastChance lunile trecute am baut zilnic minim 7 beri sau 1.5 L de vin sau 750ml de vodka

| LastChance a răspuns:

@IloveKazimirAndLisa, ok, lauda-te! Poate ne intalnim noi odatalaughing

| ArcAnna a răspuns:

Ok Bon Jovi.dar il/o bat pe ala/aia care mi-a dat stupid. Ronnie James Dio e o legenda! masa de cocalari

| DrDeath a răspuns:

Rock on.I hate Justin Bieber.

| EnterSandman a răspuns:

Andreipaul a fost si el un fan Biber, dar l-am converit eu laughing, serios...intrebatil,dar a uitat sa asi schimbe poza cu paduchele de la avatar rolling on the floor))))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bon Jovi!

| EzioAuditoreDaFirenze a răspuns:

Esti proasta? Daca bieber canta house music eu ma las de musica forever.

| Raengar a răspuns:

Date drek cu houseu tau the rock will never die!

| TheDarkEmpire a răspuns:

Chat = shoutbox, ne vedem acololaughing

| Kazimir a răspuns:

@Emisor ai uitat de kazimir sad

| monyca77 a răspuns:

Jbiebs 4ever!

| DudaYeah a răspuns:

Deci tu esti de partea lui justin?
eu sunt la bon jovi

cine nu imi e prieten imi e dusman laughing

| LarsUlrichsLover a răspuns:

Ok, si Kazimir. Scuze laughing

| SaintJimmy a răspuns:

Având în vedere că JB e opusul lui BJ.
Având în vedere faptul că ai auzit de Bon Jovi numai din reclamele de la TV.
Având în vedere că Justin pute și schelălăielile lui la fel.
Având în vedere faptul că Jon Bon Jovi, împreună cu Richie Sambora, Tico Torres și David Bryan formează una din trupele care au scris istorie în întreaga muzica.
Lol, who the f. is Justin Bieber?

| Jazzooohs a răspuns:

Duceţi-vă şi aruncaţi-vă de pe un bloc.
Eu una m-am săturat de cretine ca voi!
A ajuns lumea să mă intrebe daca a nevoie la psiholog! MI-ATI MANCAT SANATATEA!

| Jazzooohs a răspuns:

P.S. schimbă-ti avatarul.

aaaa si aleg Bon Jovi, pentru că sunt normală la cap.

| alexush a răspuns:

Justin biber un cacacios ratat
bon jovi alt ratat

eu il prefer pe nimeni altu de la noi de aici.macar muzica lui are un mesaj de la cap la coada.sa traduci tu o melodie da lu biber ala ca nu are nici un inteles.

| TheDarkEmpire a răspuns:

@alexush Asculta si apoi comenteaza

| LetyKaty a răspuns:

Eu pe justin :X :X normal...il ador:X dar prostii astia de pe TPU nu isi pot da seama calitatile adevarate...desi Bon Jovi canta si el frumos,in primul rand inainte sa il judecati pe Justin, macar ati asculat o melodie de-a lui? ati vazut o poza cu el? Ati vazut un interviu? Ati vazut n videoclip? NUUUU, deci tineti-va comenteriile tampite. love u justin :X

| JustBeHappy a răspuns:

Cine e Bon Jovi?
Justin Bieber for ever!