| HATErock a întrebat:

Hate rock!
Love house!

Cel mai fregvent razboi de pe TPU, in ce tabara sunteti?

Pe cine preferati? Justin Bieber sau Bon Jovi?

Eu pe Justin!

Răspuns Câştigător
| TeoPT a răspuns:

Bon Jovi.
Să te duci la origini pentru că îndrăznești să îi compari pe ăștia doi.
Tot acolo să te duci fiindcă spui că urăști rock-ul. Nici o ființă cu mai mult de 1 miligram de creier nu ar spune că urăște rock-ul ÎNAINTE CA MĂCAR SĂ ÎL ASCULTE.

Îți expui părerile fără argumente sau cu argumente de rahat. Ești doar o frustrată care nu își poate explica unele fenomene din jurul ei, așa că face și ea ce poate - se dă în spectacol. Dă-mi frate niște argumente pentru a îți susține ideea că rock-ul e nașpa. Noi îți umplem 3 pagini de argumente sau poate mai mult dacă ne pui să argumentăm că rock-ul e cel mai bun gen de muzică.

Rock-ul va rămâne în continuare cel mai bun gen de muzică fie că tu sau vreo altă pițipoancă distrusă cu creier de găină veți organiza alte campanii stupide anti-rock fără să știți măcar cu ce se mănâncă acest gen extraordinar de muzică.

Rock-ul reprezintă vreo 99% din muzica bună. Mai sunt excepții din pop, rap, jazz, soul etc. Dar 99% din muzica bună este ROCK, nu altceva.

De ce aveți voi impresia că melodii din 1970 se ascultă cu plăcere și astăzi, dar de multe melodii din 2008 nu își mai aduce nimeni aminte? De prost ce e rock-ul ăsta nașpa, nu?

Habar n-ai ce înseamnă o muzică bună. Justin Biberon al tău nu e decât o fază trecătoare, în 5 ani va dispărea și va apărea altul ca el, și tot așa. E muzică pentru copii săraci cu duhul. Dar deja intru în detalii pe care e clar că nu le poți înțelege, având un grad de inteligență atât de mic. Trăiește tu acolo cu Biberonul tău, în universul tău din punguță, cu mulți alți obsedați de muzică proastă.

Chiar și felul cum scrii demonstrează cât de distrusă ești. Se scrie FRECVENT.

Rock vs. House nu e un război, e doar o răscoală a cocalarilor care se cred mari șmecheri și culți dacă nu ascultă manele și ascultă Inna.

Care prost ar compara un artist atât de genial cum e Bon Jovi cu un rahat ca Biberon? Pentru că ai spus o asemenea tâmpenie meriți să fii torturată încet, încet, pe melodiile lui Bon Jovi (nu alea de dragoste)

Rock-ul va rezista mereu. Rahaturile vor fi uitate în câțiva ani.

Nu contează ce muzică e în topuri, rock-ul va fi mereu cel mai bun gen de muzică.

Get a Life quickly! Ești așa de proastăăăă...laughing

Hai baftă. M-am distrat cu tine.

181 răspunsuri:
| andreutza299 a răspuns:

Si eu pe J.Bieber

| Miky a răspuns:

Bon Jovi

| cryssa a răspuns:

Hai da-te in ****straight face

| dienutza21 a răspuns:

Bon Jovi

| Drixx a răspuns:

Si ce daca tu il preferi pe Justin Bieber? Toti avem preferintele noastre, asa cum tu spui: I hate rock, la fel eu pot spune: i hate house, i hate justin bieber and i love rock music 'cause is the most beautiful in the worldwinking

| MetalRocker a răspuns:

Bon Jovi! Du-te dracu de handicapata si inca sunt foarte foarte politicos.

| BOOBZen a răspuns:

Bravo,vroiam sa te adaug la priteni, dar acum ca stiu ca esti fana JB, poti sa-ti iei adio baby

| Oana_4575 a răspuns:

Lol...nu ma dau in vant dupa bon jovi dar prefer rock-ul...adica ce e cu maimuta aia care se numeste Justin Bieber?!

| Afdsa a răspuns:

105 răspunsuri, cu al meu 106 bravo fătucă, să mori cu house-ul tău de rahat.Cocalara naibii, cum dracu poţi face o aşa comparaţie? Asta arată nivelul tău de inteligenţă fato.House=manele,JB=manele în engleză(sau Inna în variantă masculină,nu că ăsta ar fi mascul dar na...laughing ),Bon Jovi=pur-şi-simplu nu am cuvinte să-l descriu...JB nu e nici o moleculă pe langa Bon Jovi, dar nu mă mai obosesc eu să îţi explic ţie asta că eşti prea proastă ca să înţelegi şi mi-e lene să explic de enşpe mii de ori de ce un mucos de copil ce nu se poate numi cântăreţ nu se poate compara cu o adevărată legendă a muzicii rock.
Asta e păpuşă rămâi cu house-ul şi cu JB-ul tău, rock-ul nu-i de tine...

| steffyutz a răspuns:

Justin bieber pentru ca e dragut si un bun cantaret

| Veverixxu a răspuns:

Mie imi place Justin(in ultimul timp mai mult melodiile)
Dar sa fim seriosi ca Bon Jovi e mult mai tare decat Justin Bieber!

| TheDarkEmpire a răspuns:

Bagam in intrebarea asta 200 de raspunsuri :))... avem 109, sa nu fim economi :>

PS: "@Metalandrei Fi atent la asta"
da, era cu 2 de I...
Fii atent la asta...
ca sa nu ziceti ca nu am stiut :))

Enjoy this fuckin' day:
http://www.youtube.com/watch?v=1QP-SIW6iKY

| alinutz33311 a răspuns:

Doi prosti

| sabicsuu32 a răspuns:

Clar Bon Jovi

| uoiza a răspuns:

Pe Justin il aleg

| EnterSandman a răspuns:

Hai cu 200 de comentari! :))
@darkempire
lasa tu Sandman-u, ia vezi ce zice link-u asta de mai jos? :D
http://www.youtube.com/watch?v=umeZtszNShk
\m/ \m/ \m/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mdea.mda.mde.ahaaaaaaa.
mă întreb cât o să mai reziste "întrebarea" asta.
@alinutz3 Justin Bieber și cu tine 2.

| fluturas2 a răspuns:

Eu pe justin

| kastumm a răspuns:

Fu Justin Biber numi palce de loc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iar ți-am făcut rating.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și iarăși am uitat să spun că ești o idioată

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal că aleg Bon Jovi, doar nu m-am tâmpit

| Paulla a răspuns:

Sa-l insulti pe Bon Jovi in halul asta, comparandul cu retardarul acela...patetic. M-am plictisit sa explic la toti redusi chestile astea, doar du-te si te impusca. Faci un bine tuturor. Si daca cumva vrei sa salvezi lumea, impusca-l si pe Bieber.

| creative20 a răspuns:

Justin Bieber watching your concert later laughing) aiureah, muzica pentru pitzipoance, legenda ramane legenda Bon Jovi normal forever:X

| TheDarkEmpire a răspuns:

@EnterSandman
http://www.youtube.com/watch?v=BwLtTa2trRs

Peace Sells la cat l-am ascultat, il stiu pe de rost...

| biu5 a răspuns:

Il aleg pe justin! haaaai justin!

Răspuns utilizator avertizat
| Rochelle a răspuns:

Bon Jovi duh loser Justin sucks!

| Gripa a răspuns:

Baietii cu parul lung si geci de piele te saluta si ard de nerabdare sa te faca posta.\m/

| kolaka a răspuns:

Mie numi lace nici unu justin are voce de fata si bonjovi sunt vechi, antici si de demult