| ledaamabbitt a întrebat:

Hei :3 Salutari. Vreau si eu sa stiu daca cei de la Escape the Fate vor avea concert pe viitor in Romania. :3 imi doresc foarte mult sa vina, dar nu stiu daca vor veni sau cat de curand se va intampla asta. thankies :*

3 răspunsuri:
| LoreMitten a răspuns:

Si eu sper sa vina.Din cate stiu, dupa lansarea noului album poate vor avea un turneu in europa.Dar nu cred ca vor trece si pe la noi :

| Iubitulmeuhusky a răspuns (pentru LoreMitten):

Mulțumim pentru informație Zora. Se vede ca esti fană înrăită. Craig smug [rolling on the floor)))))))))))]

| LoreMitten a răspuns (pentru Iubitulmeuhusky):

blushing Stiu stiu rolling on the floor) chiar sunt.