| xAmphetamină a întrebat:

Hei. Imi puteti cine canta melodia asta? Versurile sunt cam asa thinking : Mi Amor, Mi Amor Sempre tu amor. nu stiu daca am scris bine, dar stiu ca era o voce feminina. Va rog sa ma ajutati o caut de 3 zile happy

Răspuns Câştigător
| ToniBoai a răspuns:

Ami - Trumpet Lights ^^.

6 răspunsuri:
| cinemaANDyoutuberBOY a răspuns:

Intra pe midomi.ro sau com si acolo unde scrie sa inregistrezi dai play si fredonezi la microfonul de la calculator, iti va da rezultatul dupa 30 sec.

| xAmphetamină explică (pentru cinemaANDyoutuberBOY):

Nu ma ajuti. Eu am nevoie de raspunsul clar. Cine canTA SI CUM SE NUMESTE.

Răspuns utilizator avertizat
| xAmphetamină explică (pentru ToniBoai):

Multumesc love struck.

| ToniBoai a răspuns (pentru xAmphetamină):

:*