| Necuu a întrebat:

Hei tpu.Acesta este noul meu remix de la Dj Fresh - Louder.Sper sa va palca... daca ma puteti ajuta cu cate un like si un subscribe mi-ar fi de mare ajutor :). Multumesc!

http://www.youtube.com/watch?v=A6rwD1SsAgg

6 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Si intrebarea este?

| Necuu explică (pentru CautNume):

Daca ai observat TPU nu este numai pentru intrebari...pur si simplu vreau sa vad niste pareri.Atata tot.Si daca este posibil un like si un subscribe.Ca nu dureaza mult sa dai 2 click-uri.Deci intrebarea ar fi "ce parere aveti despre noul meu remix? "

| CautNume a răspuns (pentru Necuu):

De fapt, tu n-ai observat ca TPU este un site pentru intrebari si raspunsuri, nu pentru cersit like-uri (citeste regulamentul sau intreaba la categoria "Totul despre TPU").

| CautNume a răspuns (pentru Necuu):

Daca ai fi zis "Ce parere aveti?" si nu "Sper sa va palca... daca ma puteti ajuta cu cate un like si un subscribe mi-ar fi de mare ajutor" nu incalcai regulamentul.

| Necuu explică (pentru CautNume):

Daca incalcam regulamentul nu ma lasau sa postez.Asa ca n-am incalcat nimic.

| CautNume a răspuns (pentru Necuu):

Tu crezi ca administratorii stau sa aprobe toate intrebaril :|?
De ce crezi ca s-a inventat butonul "Raportare". Daca mai primesti o raportare intrebarea ta se sterge.
Daca nu ma crezi ca n-ai voie sa cersesti like-uri si ti-e lene sa citesti regulamentul intreaba aici http://www.tpu.ro/contact