| StewartCassie a întrebat:

Hei TPU, cine stie o formatie romaneasca de muzica veche ca Albatros, Generic, Azur sau Tomis? Va rog frumos! Funda!

2 răspunsuri:
| JustOurSmile a răspuns:

Sunt mai mult printre care : Mondial, Timpuri Noi, Pasarea Colibri, Phoenix sau ar mai putea fi ca si cantareti: Ducu Bertzi, Nicu Alifantis, Alexandru Andries, Vasile Seicaru, Victor Socaciu, Mircea Baniciu. Sper ca te-am ajutat.

| StewartCassie explică (pentru JustOurSmile):

Multumesc mult, dar mai poti sa-mi dai cateva trupe? tatal meu a ascultat intr-o zi o melodie a unei trupe si nu mai stie cum se numeste...