| anonim_4396 a întrebat:

Iubesc muzica enorm si simt ca n-as putea trai fara ea, insa din nefericire pentru mine locuiesc in Somcuta Mare, unde visele nu pot devenii realitate, si sincer nici nu am posibilitatea de a merge in orase unde poti studia muzica precum Bucurestiul. Voi ce-mi recomnandati?! Fundita raspunsului care ma ajuta cel mai mult!winking

Răspuns Câştigător
| XatomisX a răspuns:

Pune si tu pe youtube un corver poate ai noroc

7 răspunsuri:
| XatomisX a răspuns:

Care e muzica care te pasioneaza?

| Kristinx7 a răspuns (pentru XatomisX):

Pai imi place muzica usoara in rest nimic laughing

| XatomisX a răspuns (pentru Kristinx7):

N-ai sanse laughing pe mine de ex ma pasioneaza muzica rock mi-am cautat membrii si acum cant intr-o formatie happy prin cluburi facem si ceva banuti uneori

| Kristinx7 a răspuns (pentru XatomisX):

Multumesc pentru incurajari laughing. poate mai incolo cine stie o sa-mi iasa si mie o sansa in cale...:d

| Kristinx7 a răspuns (pentru XatomisX):

Poate, dar sa fim seriosi din atatia copii talentati care exista in lumea asta m-or alege tocmai pe mine...dar oricum mersi de sfatwinking

| Duucu a răspuns:

Șuncuța Mare, locul unde visele se îndeplinesc.
Uan Erecșăn nu fac muzică.
Mai bine prostituata.

| Kristinx7 a răspuns (pentru Duucu):

WAW! laughing Habar n-am de ce te-a mai lasat siteu sa raspunzi! straight face laughing