| SussieLex a întrebat:

Hey! cati de aici ascultati justin bieber?

doar asa de curiozitate?thinking

Răspuns Câştigător
| AnaisC a răspuns:

Toate fetele fara pic de materie cenusie in cap ce inca viseaza uitandu'se la perna loc imprimata cu fata sobolanului pe ea ca intr-o buna zi le va cere de neveste:|
Bietii copii frustrati
Pace!
www.WarAndRiot.blogspot.com
Daca se mai resimte cineva, si inca mai stie ce este muzica buna.respectul de sine si d ece nu...resptectul fata de cei 900.000 carev au dat dislike la Baby intrati pe liku' de mai sus;)

33 răspunsuri:
| LastChance a răspuns:

Eu nu laughing. aia nu-i muzicalaughing

| AnaisC a răspuns:

@AnotherMileOfSmiles
Da,draguta gandesc inainte sa scriu si am gandit si inainte sa schimb canalu' si sa ma simt jignita cand am vazut Baby la televizor la categoria "Vh1 Hits" m-am simtit al naibii de jignita cand am vazut ca asa ceva este considerat muzica.
Pace!
www.WarAndRiot.blogspot.com

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pentru ce îți trebuie acest sondaj de opinie?
Eu nu-l ascult!
Pa, pa.

| TeooTeo a răspuns:

Eu ascult love struck

| yfgsdufsdhfgyfrhwer a răspuns:

Eu ascult si imi si placewinking
cred ca e un baiat talentat si foarte norocos...

| SussieLex explică:

Va multumesc tuturor pentru parerile voastrehappy
Ma bucur ca mai sunt si oameni normali in aceasta lume!

am vrut sa vad cati dintre voi sunt fani acelui "fantastic" artist

| SussieLex explică:

нєуOнєуOнєу.ar trebui sa vorbesti mai frumos! este treaba mea ce fac!

nu te obliga nimeni sa raspunzi la intrebare!

| Alexandra_8691 a răspuns:

Euu:X
tu ascultismug?

| TrustMe a răspuns:

| Asdffd a răspuns:

Justin Bieber sucks`! mars cu el =]

| Trăie a răspuns:

Eu in nici un caz, ma dispera angry

| Anddrea a răspuns:

3 sferturi din cei care vor intra aici il urasc pe Justin Bieber laughing

| PikaRawrr a răspuns:

Iti stric visul de a te marita cu justin si zic asta(scuze pentru fani):Justin Bieber SUCKS! again scuze pentru fani.
daca vreti sa dati stupid si nefolositor dati frate la greu.chiar nu aveti minte daca dati asa
Pacea lumii!

| delia_9230 a răspuns:

Aduceti otrava sa omoram sobolanul(bieber)
nu te supi dar il detest si eu sunt a7aA si am in clasa o disperata dupa el si dupa postere cu el laughing

ce ratatelaughing

| lollyd a răspuns:

Eu ascult. Si o recunosc fara nici un pic de rusine.

Răspuns utilizator avertizat
| AddaXD a răspuns:

Parerea mea este ca RealMusicRevolution nu ar trebui sa judece asa. Fiecare avem gusturile noastre, si chiar nu inteleg ce are el cu Justin Bieber. Nici eu nu sunt fana, dar nu am chiar parerea asta. Ai putea macar sa te gandesti inainte sa scrii, fara suparare, dar poate unii se simt un pic jigniti de raspunsul tau.

| AloneQsFini a răspuns:

Eu,fan forever! te plictisesti, este?

| нєуOнєуOнєу a răspuns:

Are cateva melodii faine. Cateva ascult, dar de el nu-mi place:-&
Am o intrebare thinking
De ce ai dat " stupid " si " nefolositor " la cei care au zis ca asculta melodiile lui?:O Doamneee :o Nefolositor? Ti-a raspuns la intrebre.
Stupid? Are gusturi diferite fata de tine.:o
nici mie nu-mi place:-&

[ Probabil voi primi si eu stupid sigh ]

| нєуOнєуOнєу a răspuns:

Okk.winking Acum de ce mi-ai dat stupid?
Aaa. daa... am zis ceva ce nu ti-a convenitoh go on
Vad ca in ultima vreme stupidurile sunt pentru raspunsurile care nu-ti convin tie.
TPU A AJUNS UN CACAT. Datorita celor ca tine.winking

| нєуOнєуOнєу a răspuns:

Doamnee! Supid, iar?:o
Esti o proasta! Taicatu e la servici si nu ai ce pl sa sugi, si te plictisesti, si te gandesti sa-mi dai mie stupid pe rasp care nu-ti convin?rolling on the floor
Esti o proasta! du-te dracuu! Stai linistita ca vine acusi tactu de la sv si ai ce pl sa sugi, nu te mai ambala atat.big grin

| нєуOнєуOнєу a răspuns:

Nu ma obliga nimeni. Dar eu am raspuns.:d
Si mi-ai dat stupid...oh go on Pt raspunsul meu, si ai dat stupid si la cei cre au zis ca asculta justin b. oh go on

| Dreamy a răspuns:

NU inteleg ce aveti cu el, pana la urma e un simplu cantaret, care e problema?

Nu cred ca stiu daca imi place sau nu, eu ascult ce prind la radio, muzica nu e o pasiune

| Deea03 a răspuns:

90 %

Restul... au capul pe umeri

| maties a răspuns:

Mai numeni nu asculta justin biderron

| valinoname a răspuns:

Justin bieber este cel mai afon cantaret din cati are planeta.

| AndreYoman a răspuns:

Eu nu si nu voi asculta in vecii vecilor, AMIN!

| alexandru999 a răspuns:

Eu nu

| Ella_1621 a răspuns:

Era o faza legata de manelisti...eu as zice mai bine asa: Daca Justin suzeta ar incerca sa se arunce de pe un bloc, 90% ar plange si l-ar ruga sa coboare si 10% ar lua o punga de floricele si s-ar uita la comedielaughing...eu fac parte din 10%batting eyelashes