| SkyIsMyLimit a întrebat:

Hey,TPU! Am si eu o intrebare:Cum se numeste melodia in care exista cuvantul: "Mili-mili-on, Mili-mili-on"-daca este o melodie...
Adica chestia cu mili-mili-on trebuie sa fi aparut de undeva, si cred ca din vreo melodie! Cred ca e veche.O tot caut.

Răspuns Câştigător
| mikyandy97 a răspuns:

Pai Alexandra stan - one milion sau Vali Vijalie asu-milion dar cred ca e prima a doua e manea big grin

5 răspunsuri:
| SkyIsMyLimit explică (pentru mikyandy97):

Mersi mult.

| SkyIsMyLimit explică (pentru SkyIsMyLimit):

Da,prima e foarte buna...

| mikyandy97 a răspuns:

NpC si mersi de funda cred ca e prima funda primita mersi mult :

Răspuns utilizator avertizat
| SkyIsMyLimit explică (pentru terry3):

Scuze,pot sa dau doar un vot sau o funda(acelasi lucru)pe intrebare si i-am dat-o deja lui "mikyandy97".Mersi mult oricum amandurora si cu placere pentru mersi-ul lui "mikyandy97 "! Bye!