| Cris_Cristina_1983 a întrebat:

voua nu vi se pare ca Mick Jagger de la Rolling Stones cand era tanar semana foarte tare cu Harry Styles de la 1D?:*

13 răspunsuri:
| Annitu30 a răspuns:

Hehe, chiar ca seamana. Nu m-am gandit la asta pana acum.

| BlackBubbleGum a răspuns:

Ba da...laughing Funny

| Wøodenpints a răspuns:

Comparaţia ta de 2 bani poate fi ridicată la rangul de blasfemie.
Cum, poţi să compari pe cineva de la rolling Stones cu unul din distruşii ăia metrosexuali?

| fadnox a răspuns:

Ce comparatie...

| Cris_Cristina_1983 explică (pentru Wøodenpints):

O fata directionera mi-o zis asta, eu doar m-am uitat la poza aia cu mick tanar si harry si am zis ca da chiar seamana. evident ca nu compar o legenda cu un pusti care o cantat la xfactor...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate seamănă, dacă eşti plictisit, beat şi oligofren, în momentul în care te gândeşti să faci o comparaţie între cei doi.

| MaliciousDeath a răspuns:

Du-te...tare ca mi-ai stricat ziua cu comparatia asta.

| Polaris a răspuns:

Http://i.imgur.com/y8P9B8v.jpg Say that to my face, b1tch.

| nowar a răspuns:

Nu e prea buna comparatia si oricum nu mi se pare ca ar semana.

| CautNume a răspuns:

Nu straight face

| BrokenArrow a răspuns:

Nu! Cum poţi să spui aşa ceva?
Nu pune aurul lângă câcat!

| dennixtreme a răspuns (pentru Wøodenpints):

I mean no disrespect, but... o comparatie la nivel fizic nu e nici pe departe o blasfemie. Normal ca nu poti compara Rolling Stones cu one direction la nivel muzical, dar nu mi se pare mare lucru sa atragi atentia asupra unei asemanari fizice intre 2 oameni diferiti.

| Behindyou a răspuns:

NU! Asta-i crima! Cum mama naibii au putut sa compari LEUL cu un gandac neinsemnat. Scuze, dar comparati asta nu e suficienta!
Imi sangereaza urechile, ochii, si cam tot ce implica citirea aceste intrebari stupide.

Sterge-o, pana nu te aresteaza politia Muzicii, ca bine ar fi sa existe asa ceva.

SI NU, nu semana, Mick Jagger avea (are) talent, avea (are) stil, avea (are) voce, era (este) un dansator extraordinar, era (este) un adevarat rocker si era (este) un adevarat iubitor al muzicii.

Singurul lucru la care se aseamana e sexul...si, pana si de asta ma cam indoiesc.