| abcdc a întrebat:

Hi.Era o melodie candva cantata de un negru cu zilele satamanii.monday.,tuesday...dar nu o mai gasesc. O stie cineva? fundahappy

20 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Avem categoria Muzica,asa ca te rog sa repostezi acolo intrebarea ta.
Aici, intrebarea ta este irelevanta, va fi raportata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru greece12):

Esti inervant de corecta

| 90245438 a răspuns:

Pai melodia pe care ti'o dau acum nu este cantata de un negru dar este cu zilele saptamanii. Uite aici http://www.youtube.com/watch?v=rTwR6Ve1zLw Este cantata de Jimmy Dub Connect-R & Chris Mayer. Poate este aceasta. Sper ca ti'am fost de ajutor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jimmy dub-monday

| CariocaAlba a răspuns:

Cred ca am gasit-o! Uite:
http://www.youtube.com/watch?v=3zX74akha2I

greece12
| greece12 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si de ce ma lasi singura?
Iti plac intrebarile despre teme,spamurile,like-urile,voturile si obscenitatile?
Poate sunt enervanta,dar eu depun suflet in fiecare raspuns adevarat si,pentru ca raspund cu precadere la Dragoste si Sex,nu mai accept sa-mi stric dispozitia pentru fiecare clopotel tupeist si grabit!
Daca vrei,ajuti.
Daca nu, continua sa te enervezi.
Eu nu ma voi opri, totusi.

| mariana20 a răspuns (pentru greece12):

Bravo. si eu sunt de parere ca fiecare intrebare trebuie postata la tema pe care o are.Si eu am avut intrebari despre animale si nu am postat la sex.

greece12
| greece12 a răspuns (pentru mariana20):

Felicitari.Esti o persoana corecta.
Multumesc!

| mariana20 a răspuns (pentru greece12):

Pai peste tot la sectiunea dragoste si sex vezi fel si fel de intrebari care nu au legatura cu tema,dar care incep sau se termina cu "scuze categoria, dar este cea mai cautata". Este enervant asa. Daca sunt puse temele respective inseamna ca trebuie si respectate, dupa parerea mea!

greece12
| greece12 a răspuns (pentru mariana20):

Da,Mariana.
Exista un regulament,de ce ar fi asa greu sa-l respecte toata lumea?
Daca eu pot, toti pot!
Spor sa ai, imi place modul in care gandesti.happy

| tpuser a răspuns:

Craig David - 7 days se numeste piesa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru greece12):

Si eu sunt contra, doar ca nu ma exprim.si ii imteleg pe cei ce posteaza intrebari asa, deoarece sunt rubricile cele mai fregventate

greece12
| greece12 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu-i nimic, lasa ca ma exprim eu.
Cinstit, m-am saturat de intrebari fara nici o legatura cu categoria!
Tu nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru greece12):

M-am saturat logic

greece12
| greece12 a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci,de ce te enervezi?
Sufleca-ti manecile si hai sa facem curat impreuna!
Mie-mi place chiar!happy
Te astept!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru greece12):

Am crezut ca esti o ingamfata, da vad ca esti de treaba...ma bagwinking

greece12
| greece12 a răspuns (pentru anonim_4396):

Oh,asa impresie dau?
Chiar nu-mi seamana imaginea asta,dar,na,se mai intampla!happy
Oricum,asa,ca sa stii, la doua raportari, intrebarea se sterge automat!
Nici nu stii cat ma bucur cu acordul tau!
Tare multumesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru greece12):

Si ce aleg intre Conţinut obscen/ilegal/piraterie
Caracter irelevant
Neinteligibil/spam

| foxsilver a răspuns:

De ce ai postat intrebarea la aceasta categorie? Pe aceasta melodie faci cumva dragoste...sau sex?

greece12
| greece12 a răspuns (pentru anonim_4396):

De obicei "irelevant", daca e categoria gresita.
La spam-uri,"spam" si la obscenitati "obscen/ilegal/piraterie".
Pentru ca dupa ce raportezi, apare o caseta in care ti se cere motivul.Si acolo scrii motivul real,tema,categorie gresita,ce este.
Apesi ok si ai terminat.
Cu o a doua raportare,din partea altui user,intrebarea dispare.
Cu toate ca in ultima vreme e nevoie cateodata si de mai multe raportari, fiindca sunt erori la server, vezi si tu...
Spor sa ai si ganduri bune!happy