| Q69 a răspuns:

Comentariile sunt de prisos

Răspuns utilizator avertizat
| BeyondTheDarkSun a răspuns (pentru Raupe):

Te respect ca asculti Avantasia si Iron Maiden dar nu trebuie sa o iei asa.
Eu sunt fericit ca cineva mai asculta muzica rock, mai vrei si pretentii laughing?
Totusi, asa e la inceput...slipknot,three days grace, bla bla bla... dupa aceea te axezi pe power metal, spre alte genuri mai complexe happy

Răspuns utilizator avertizat
| BeyondTheDarkSun a răspuns (pentru Raupe):

Se poate...
Anyway, daca nu stii de Edguy, sa ii asculti, este tot proiectul lui Tobias Sammet.
Uite aici :
http://www.youtube.com/watch?v=Mmfa0Ir3NyQ

Răspuns utilizator avertizat
| BeyondTheDarkSun a răspuns (pentru Raupe):

Aaaah,deci te-am subestimat!
Ok, salut!

| XatomisX explică (pentru Raupe):

Ce prost esti sa imi bag piciorulhee hee) am 17 ani nu 12 si nu sunt un rocker fals cum zici tustraight face

Răspuns utilizator avertizat