| Bøøgey a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=daqfr6DJsGc Va place cum zdrangane Alexica asta vioara?

4 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Mi se pare ceva destul de mediocru. Am văzut oameni care cântau de zeci de ori mai bine decât el, si nu erau atât de cunoscuți.

| Bøøgey explică (pentru Wøodenpints):

Nu stiu, mie mi se pare ceva destul de inedit. Ai putea sa-mi dai un exemplu?

| Wøodenpints a răspuns (pentru Bøøgey):

Http://www.youtube.com/watch?v=XsfLre6VQ28

și ăsta nici nu arată ca o fată foarte urâtă. și are fani mai mari de 15 ani.

| Bøøgey explică (pentru Wøodenpints):

Eh, nu te lua de varsta mea. Nu am nicio vina ca mama nu s-a cracit mai devreme. laughing