| Roxxette a răspuns:

Nu prea cred.

5 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Ma,scena e dintr-un film biografic ''The Jacksons'',despre el si fratii lui,e facuta cu efecte speciale.Dar,in realitate, parul chiar i-a luat foc(prin '85, daca nu ma insel) in timp ce facea o reclama pentru Pepsi,de aceea a si suferit o operatie atunci, pentru ca i s-a ars putin si o parte din fata.Dar de cazut pe scari, nu se stie daca asa s-a intamplat in realitate.

| klameteo a răspuns (pentru Dumnezău):

Nu,cred ca era in '84.

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Nu de la asta a inceput sa albeasca, zi-mi tu o operatie prin care poti sa iti albesti toata pielea.Suferea de vitiligo,o boala de piele in care iti apar diverse pete mai deschise la culoare pe corp si care in timp se multiplica si se maresc,pana pielea ti se face toata alba,un alb mai deschis decat cel normal.Dar da, operatii estetice clar a facut.
Si da, a fost in '84 un accident in care i-a luat foc parul in timp ce filma o reclama la Pepsi.
Cat despre intrebare,nu cred ca secventa aia e reala, dar s-a intamplat asta, din nefericire.

| Dumnezău a răspuns (pentru SongsoftheSabbathSacrifice):

Rectific,daca nu te superi.I-au fost implantate celule bolnave cu vitiligo la o operatie care a avut-o prin vremea aia.Nu cred ca un om ca el, cu gandirea ce-o avea, nu putea naste niste ranchiuna in piesele mai mari din ecuatia aia mondiala.Plus ca avea si ceva pareri foarte pozitive despre Palestina din ce stiu eu.Nu prea mi se pare ca un om normal face vitiligo dintr-odata... thinking

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns (pentru Dumnezău):

Nu ma supar, dar din cate stiu eu vitiligo e ereditar.^ ^"
Si chiar el a marturisit asta in cadrul interviului la Oprah si au fost si poze facute, eu personal cred ca suferea de vitiligo.