| KristalPop a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=tOv0X2AQ7wc&noredirect=1

Baba mă scoate din pepeni. În fine... Cum să râzi, frate, de Slayer?! :|

Răspuns Câştigător
| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Urechile lor se topesc la auzul sublim al chitarei, sunt prea soft pentru o asa muzica.
Idioti, ce sa le ceri.

17 răspunsuri:
| NuMaContrazice a răspuns:

Sunt niste c@c@ti cu "C" mare, nu stiu ce inseamna muzica ei au mereu acelasi ritm si aceeasi voce de parca s-ar fi trezit de dupa o betie in care si-au luat si bataie da-i in *** de analfabeti! \m/

| fadnox a răspuns:

Mdea, super-emisiune cu mamaruta

| MaskOfSanity a răspuns:

What the...

| SymphonyOfDestruction a răspuns:

Ce bine am ras.

| TheAvenger a răspuns:

Cee panaramăăă...straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasă-i! Nu sunt în toate facultăţile mintale...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e posibil asa ceva... In fine, hai sa ne bucuram noi de muzica.
http://www.youtube.com/watch?v=Zp_ntrq_K40

| RockNbeer a răspuns:

Ce ciudat este sa vezi cocalari comentand despre trupe de metal/rock.
Cireasa de pe tort ii atunci cand isi dau cu parerile si sunt 100% siguri ca ala este adevarul laughing

| Vans a răspuns:

Ce-mi place comentul lu BleedingPentagram laughing))
"Dacă eşti fratele lui Jean spune-i să asculte noul album Marduk, sunt colinde de Crăciun!"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai era un pic si ii ieseau ochii din orbite, butoiului. Manelisti penali.
Si in legatura cu intrebarea ta, o fi Slayer o trupa buna, dar asta nu inseamna ca trebuie sa faci plecaciuni de cate ori canta muzica lor in boxele tale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ei, nu pot spune decat ca a fost absolut DEMONICA.....baba laughing Doar eu am vazut ce fata de "I'm gonna kill you!" avea? rolling on the floor
Recunosc ca Bartos mi-a placut, cica: "Merge cu dovleac."
Super faza, trimit mai departe!

| TheLordofSalem a răspuns:

Când Slayer făcea muzică, Jardel ăsta se juca cu puţa in nisip. Oameni inculţi, nu poţi avea aşteptări de la ei.

| Blackened a răspuns:

Ce cocalari infecţi... laughing

| KristalPop explică (pentru anonim_4396):

Dar eu nu am spus că trebuie să faci plecăciuni de câte ori cânta muzica lor în boxe... Doar că în comparaţie cu Jean ăsta, Slayer sunt o trupă grozavă, iar mie nu-mi convine ca nişte manelişti cretini care habar n-au să poarte o conversaţie să râdă de muzica ascultată de mine. Spuneam doar că o melodie Slayer nu merită călcată în picioare şi luată sub formă de batjocoră de nişte ţigani care au cap să nu le plouă în gât. Şi sincer, chiar nu înţeleg ce găsesc aşa amuzant idioţii ăia. Melodia aceea are mult mai multe vizionări ca multe melodii de-ale lui Jean, şi în afară de asta e şi o trupă internaţională...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru KristalPop):

Mie asa mi-ai dat de inteles, ca acum hai sa nu mai radem de niste artisti, doar pentru ca sunt buni. Eu rad daca gasesc ceva amuzant, pana si intr-o melodie, si poate sa-mi placa melodia si o ascult in prostie. OK, am inteles.
Chestia aia nu-i o noutate, sunt la fel de incuiati ca multi romani. Nu putem decat sa-i luam si noi in deradere, ei oricat ar rade, raman la acelasi stadiu de cretinitate. Unul care rade de muzica buna, opera, rock-ul, rap-ul, epica (old school), ori sunt idioti, ori inculti, ori ambele. Uite ca mi-a venit si o idee sa pun o intrebare despre muzica buna.

| duuh a răspuns:

Oricum nu ma asteptam la mai mult din partea emisiunii asteia de ca-cat.