| LascoD a întrebat:

Https://soundcloud.com/lascod/cover
voi ca necunoscuti pentru mine ce parere aveti va place? cant la chitara si n-am incerct nici odata cu voce? mersi)) nicaerii plz. Apropo am postat aici ca este cea mai populara parte a forumului.

4 răspunsuri:
| raducuu a răspuns:

Cum am mai zis si cred ca ai si voce buna posteaza pe youtube pentru mai multa reclamabig grin

| ChuckNorris42 a răspuns:

Am parerea ca ai postat la categoria gresita. Nu ma intereseaza cat de populara e. Posteaza unde trebuie sau nu posta deloc.

| LascoD explică (pentru ChuckNorris42):

Nu eu si normal am observat si stiu dar eu pur si simplu am cerut opinia voastra e vreau sa cant il live chiar happy

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU la "Dragoste si Sex"!

NU mai posta aiurea la alte categorii, doar pe motivul că ar fi mai vizualizate ( sau alte motive ), deoarece ÎNCALCI Regulamentul TPU şi ţi se poate SUSPENDA contul!

Pentru alte detalii despre "regulile" de pe acest site CITEŞTE Regulamentul şi "Întrebări Frecvente" la linkul :
http://www.tpu.ro/termeni-si-conditii
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

Toate cele bune.