| StrongHeart a întrebat:

Imi puteti da exemple de niște rapperi buni din Germania sau Franța?
Pot fi si mai melodici in stilul lui Gims, nu e o regula, ceva ce v-a impersionat pe voi.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tocmai de Gims voiam sa-ti zic dar vad ca ti-e cunoscut deja happy

Alti raperi din Franta si Germania nu mai cunosc, doar pe Gims, datorita clipului sau "Le prix a payer".

| StrongHeart explică (pentru anonim_4396):

Mai necunoscuti, ceva neasteptat, Gims e mainstream, cine n-a auzit macar o data "Bella"?