| dragutza a întrebat:

Intrebare doar pentru fanii Michael Jackson! care este melodia voastra preferata? sa-mi spuneti si de ce!happy

36 răspunsuri:
| Orannginna a răspuns:

You are not alone. Imi placea mel. asta inca de dinainte sa moara, consider ca mi se potriveste... e romantica. :X

| ViVi a răspuns:

Give in to me
si mie imi place de michael jackson love struck

| Dianna a răspuns:

Remember the time, beat it, thriller.sunt superbe.si in general muzica lui m. j a fost superba!

| daniDeeDee a răspuns:

Will You Be There

ma simt bine cand ascult melodia asta... sad R. I. P MJ

| daniDeeDee a răspuns:

Dar preferata ta? happy

| AvalohAlyn a răspuns:

You are not alone, e romantica, linistitoare, frumoasa.

| deejayra a răspuns:

Smooth Criminalbig grin

| Diva a răspuns:

Mie imi place foarte mult Earth song.Plang cand o ascult. E superba

| antonius74 a răspuns:

Melodia mea preferata este "Man in the Mirror", deoarece ma regaseam intr-o anumita perioada in categoria celor care doreau o schimbare de 180 de grade.

| Swany a răspuns:

Heal the world si Earth song love struck

Pur si simplu imi plac happy

| blackcat_3605 a răspuns:

Mi-e foarte greu sa aleg. Toate sunt frumoase. happy Imi plac in mod special melodiile in care vorbeste despre protejarea planetei, razboaie, copii. Cati artisti din zilele noastre mai canta asa ceva? Michael este unic!

| Teooo a răspuns:

Heal the world, Thriller, Billie Jean si You are not alone. Imi plac pur si simplu pentru ca sunt niste melodii superbe care au facut legenda si care nu vor muri niciodata

R. I. P. M. J. sad

| dragutza explică:

Pai mie imi place the way you make me feel, dirty diana, smooth criminal, bad, baet it, man in tje mirror, black or white...multe...toate imi place si mai ales i love Michael Jackson!

| dragutza explică:

Mai am o intrebare ce inseamna R. IP?

| LORY a răspuns:

Toate!

De ce? Pt. ca pur si simplu sunt divine love struck love struck love struck

R. I. P = Rest In Peace (Odihneasca-se in pace)

| ellutza a răspuns:

Earth song ...imi place enorm...

| OglindaOarba a răspuns:

You are not alone:X...este o melodie superba:X....de prima data cand am ascultat`o m`a fermecat:X

| Razvan a răspuns:

Childhood este o melodie superba...foarte trista

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmm...Cam greu de ales! Toate!

| tatiana14 a răspuns:

Una dintre preferatele mele e Heal the world big grin.De ce?thinking Pt ca e emotionanta si are un mesaj catre umanitate[ca multe dintre piesele luitongue]

| Slash a răspuns:

Preferata mea ar fi Who is it. dar imi plac cam toate melodiile lui Michael.

(*RIP = Rest in peace*)

| GoSsip GiRl a răspuns:

Absolut toate.il ubesc pe michael jackson de cand am aflat de el...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scream... dura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodia mea preferata este "BAD"pentru ca imi place foarte mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodia mea prefrata este You rock my world deoarece este haioasa, intr-un fel romantica si imi place mult dansul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Beat it, ma regasesc in ea...imi aduce aminte de copilarie happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodia mea preferata este You Rock My World, deoarece in melodie este atat de dragut!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodia mea preferata este shmooth criminal pentru ca este o melodie frumoasa si indragita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate pentru ca intodeauna mi-a placut michael jackson... X:X:X

Rip mcihael jackson i love you so mutch...>big grin

| adriana_4865 a răspuns:

You rock my world deoarece arata super cu costumul ala si vocea lui este absolut fabuloasa si dansul vai doamne ar mai fi si bad arata sooooooooooooooooooopper in video dar si this is it acestea trei te pup si pe tine si pe ceialt fani mj