| dragutza a întrebat:

Intrebare doar pentru fanii Michael Jackson! care este melodia voastra preferata? sa-mi spuneti si de ce!happy

36 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place melodia I just can't stop loving you.pentru ca este frumoasa si cind o ascult ma face sa pling

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...nu pot spune ca am o mel preferata mie imi plac toate mel lui Mike!:X... Dar pot spune ca cel mai mult imi place Remember the time!:este marfa mel si cred ca mi se potriveste!hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place la nebunie DANGEROUS! Este superba iar dansul lui Michael te inebuneste! Dar si BLOOD ON THE DANCE FLOOR imi place extrem de mult!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac toate cantecele lui Michael! E cantaretul meu preferat! Dar... DANGEROUS si BLOOD ON THE DANCE FLOOR sunt cele mai iubite de mine! Le ador "imi sare inima din piept" cand la ascult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai frumoasa melodie a lui Michael Jackson, in opinia mea, este Be not always. O melodie mai putin cunoscuta, dar absolut extraordinara!

| Anonimăă_8652 a răspuns:

Nu pot sa aleg. Toate au ceva specialhappy