| dragutza a întrebat:

Intrebare doar pentru fanii Michael Jackson! care este melodia voastra preferata? sa-mi spuneti si de ce!happy

36 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place melodia I just can't stop loving you.pentru ca este frumoasa si cind o ascult ma face sa pling

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...nu pot spune ca am o mel preferata mie imi plac toate mel lui Mike!:X... Dar pot spune ca cel mai mult imi place Remember the time!:este marfa mel si cred ca mi se potriveste!hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place la nebunie DANGEROUS! Este superba iar dansul lui Michael te inebuneste! Dar si BLOOD ON THE DANCE FLOOR imi place extrem de mult!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac toate cantecele lui Michael! E cantaretul meu preferat! Dar... DANGEROUS si BLOOD ON THE DANCE FLOOR sunt cele mai iubite de mine! Le ador "imi sare inima din piept" cand la ascult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai frumoasa melodie a lui Michael Jackson, in opinia mea, este Be not always. O melodie mai putin cunoscuta, dar absolut extraordinara!

| adriana_4865 a răspuns:

You rock my world deoarece arata super cu costumul ala si vocea lui este absolut fabuloasa si dansul vai doamne ar mai fi si bad arata sooooooooooooooooooopper in video dar si this is it acestea trei te pup si pe tine si pe ceialt fani mj