| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru fete, voi ce muzica ascultati? si ce muzica nu agreati?

9 răspunsuri:
| Teffan a răspuns:

Faci un sondaj de opinie ca sa vezi de cine sa iti bati joc si de cine nu.

Adica,daca iti raspunde una ca asculta Justin Bieber,sau Satra Benz,iti bagi ** in ea.
Daca iti raspunde ca asculta Parazitii, Din coltul Blocului sau Bug Mafia, Dup Blocuri, o feliciti.

Nu-i asa, 2Pac, extremist muzical?

| VictorJulien a răspuns (pentru Teffan):

Nu,am pus doar o simpla intrebare.

| Ryss a răspuns:

Îmi place mult K-Pop-ul, şi nu îmi place DELOC Hip-Hop-ul. laughing

| Andreealol1234 a răspuns:

Ascult hard Rock nu-mi plac manelele in special cateodata ascult rapp si urasc extrem de mult aproape toate melodiile comerciale din Romania

| VictorJulien a răspuns (pentru Ryss):

Ai ascultat macar ca sa vezi daca iti place sau nu?

| VictorJulien a răspuns (pentru Andreealol1234):

Hard Rock nu prea ascult, mie imi place punk.ul.App lasa un link cu o melodie care iti place tie (hard rock)

| Ryss a răspuns (pentru VictorJulien):

Da, am ascultat. Am auzit

| VictorJulien a răspuns (pentru Andreealol1234):

Rock on laughing)