| maikkan_3534 a răspuns:

Esti de-a mea! big hug Am pus si eu o intrebare cu tema dubstep

4 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Merge cand esti spart cu mai mult de un litru de vodka in tine, si spart cu toate substantele posibile.Atunci,te poti urca fara probleme pe masa, si poti incepe sa te zdruncini pe ritmurile astea robotice.A se specifica ca in acea stare te zdruncini like an epic boss! Dar merge si daca esti mai putin, sau deloc spart.Dar dansul de parca ai fi castrat tot ramane! laughing

| mika explică (pentru maikkan_3534):

Maikkan_3534 bravo si tu esti de al meu:X:X:X

imi place si raspunsul lui Dumnezau are dreptatehappy pacat ca nu pot da 2 funditeP
:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot! Si muzica si videoclipu'! laughing

| mika explică (pentru anonim_4396):

Si mie si mie happy