| ςгเรtเภยкค a răspuns:

Da am melodia pe telefon...

7 răspunsuri:
| 2NE1cl a răspuns:

Buna! Hmmmmmmmmmm asa si asa.

| 6DuckMeJesus a răspuns:

Imi place inna. O ador. As vrea s-o vad sub rotile de la masina aia din avatarul tau. Daca-i posibil sa aiba capul pe capota si restul corpului in portbagaj, ar fi bestial.

| Nita_tony_1985 explică (pentru 6DuckMeJesus):

In primul rand nu strik masina, ideea nu ar fi rea, dar totusi e putin simpatica si cu ea ne mai mandrim si noi cu ceva bunwinking

| TempleOfTheDog a răspuns (pentru 6DuckMeJesus):

Ai mare dreptate!

| CautNume a răspuns:

Nu.

| 6DuckMeJesus a răspuns (pentru Nita_tony_1985):

Sunt inscris in mai multe proiecte, din care unul cu elevi din afara. Mi-e rusine sa spun ca traiesc in Romania cand ei stiu de Inna si de curvaleta aia afona de la Mandinga. Noroc ca am sange rusnac in vena.