| XatomisX a întrebat:

Lumea se uita cidat pe strada ca ai parul lung? la mine se uita foarte urat straight face comunisti( aici ma refer doar la baieti cu parul lung )

Răspuns Câştigător
| FearOfTheDark a răspuns:

Si ce?
Sunt fata dar am prieteni cu parul lung si nu vad ca ii deranjeaza. Unii s-au tuns ca prostii ca se lua lumea de ei prin licee, acum le sta mai rau ca inainte si o recunosc.
Fii asa cum vrei, nu e scris in Constitutie ca nu-i bine sa ai parul lung.

18 răspunsuri:
| Yoku a răspuns:

Lumea oricum se uita ciudat la mine si nu am parul foarte lung(nu te lua dupa poza de profil e destul de veche), pai cand o sa il am oare cum o sa se uite?
Oricum am prieteni cu parul lung si am o placere sa ma uit la privirile pe care le arunca oamenii asupra lorlaughing
Nu inteleg nici oamenii care fac discriminare la adresa celor cu parul lung...wtf cu ce te deranjeaza pe tine ca am eu parul lung.

| Morphines a răspuns:

E la fel ca la femei. Oamenii se uita ciudat la femei cu tunsori scurte, ca de baieti. Si invers, oamenii se uita ciudat la baieti cu par lung, pentru ca-i pentru fete. E adevarat, nu mi se pare firesc, dar fiecare cu ce-i place...

| XatomisX explică (pentru Morphines):

De ce? daca esti rocker e foarte normal happy

| Morphines a răspuns (pentru XatomisX):

Vreau sa vad si eu un rocker cu parul scurt sau la chelie laughing

| BlackFuneral a răspuns (pentru Morphines):

Http://pix.avaxnews.com/avaxnews/57/14/00001457_medium.jpeg
Poftim unul, îmi e lene să mai caut.

| Morphines a răspuns (pentru BlackFuneral):

Bun asa, uite ca exista happy

| XatomisX explică (pentru Morphines):

Dar nu e logic ca exista? in tinerete multi au plete apoi chelesc oricum 80% din barbati chelesc asa ca sunt sanse mari laughing

| Earthroot a răspuns (pentru BlackFuneral):

Compenseaza barbia.

| Morphines a răspuns (pentru XatomisX):

Sa-si faca implant de par laughing

| Mădă0611 a răspuns:

"Partidul te vrea tuns, roachere" laughing
Si ce daca se uita urat? Poate sunt invidiosi thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lumea,ce îmi pasă mie ce crede lumea, de obicei nu îi bag în seamă.
Am fost odată la bunica la țară, iar țaranii se uitau foarte urât la mine, mă vedeau ca pe un monument istoric. Dacă mai aveam și o barbă din aia mare ziceau că sunt dracu.

| XatomisX explică (pentru anonim_4396):

laughing)))))))) da eu aveam cioc prins intr-o codita vopsit rosulaughing)) a fost genial

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru XatomisX):

laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Morphines):

Sunt destui, crede-mă.
Lungimea părului nu te face mai roacăr.

| KristalPop a răspuns:

Ştiu cum e... Eu îl am destul de lung şi primesc multe jigniri din partea străinilor. Ţigăncile obişnuiesc să mă arate cu degetul pe stradă şi să-mi complementeze părul.
Dar puţin îmi pasă de părerea celorlalţi despre mine. Mă port cum vreau eu.

| Vans a răspuns:

Hai,plângeţi-vă!

E normal că se uită aşa.Din totdeauna s-au uitat aşa.La ei e ceva nefiresc dacă nu eşti fashion sau dacă nu ai freză din aia în sus.

| dennixtreme a răspuns:

Nu trebuie sa-ti pese ce parere are orice necunoscut de pe strada despre tine, daca iti place parul lung, iti lasi parul lung, nu are legatura nici cu muzica pe care o asculti, e doar o chestie de preferinte...

| Salahadin73 a răspuns:

Imagineaza-ti ca eu am parul foarte cret(gen Mr. Levy, daca il stii), si foarte multa lume se uita la mine ca la avioane.