| anonim_4396 a întrebat:

Michael Jackson sau Elvis Presley? Pop sau Rock'n'roll?

Eu aleg Michael Jackson. Voi?

57 răspunsuri:
| inna a răspuns:

MJ bineinteles! Pop rulllz!

| Leea1234 a răspuns:

Amandoi

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Michael Jacksonwinking

| BabyPink a răspuns:

Michael Jacksons desigur :X

| DoOdO a răspuns:

MJ... e logik

| ViVi a răspuns:

Michael Jackson
cel mai tare cantaret

| ViVi a răspuns:

Michael Jackson

| crisS a răspuns:

Michael love struck

daniela
| daniela a răspuns:

Michael Jackson pentru mine a fost o mare revelatie

| d33a a răspuns:

Michael Jackson love struck

| alexandra14 a răspuns:

De o 1.000 de ori michael jackson

cami
| cami a răspuns:

Rock'n'roll. Si Elvis, si Michael. Tinand cont ca ambii sunt decedati, cred ca-i aleg pe cei de la Pachanga big grin

| Chuck a răspuns:

Aici, majoritar e Michael Jackson. E un fel de moda.

Eu aleg Elvis Presley.

| cristi27 a răspuns:

Eu cred ca nu putem face o diferenta intre ei, amandoi au intrat in istorie ca fiind regi al genului de muzica pe care il cantau si ar fi pacat sa facem comparatii intre ei

| JackieSue a răspuns:

Nu vreau sa fiu rea, dar sunt morti deci ii aleg pe aman2hee hee.

by zu!

| iulia_5454 a răspuns:

Michael

| julliano a răspuns:

Fifty-fifty! adica nu... 50% si 48% big grin

Am gresit calculu'?
Pai 2% e arbitrul, ca deh, se mai schimba cateodata.

| julliano a răspuns:

:P oricum stiam cam cum stau preferintele celorlalti, orientandu-ma dupa http://www.sondaje.ro/survey.aspx?id=37 care chiar ieri intrasem si eu pe el, dar nu am vrut sa influentez oarecum sa spun mai devreme;)

| maryana5 a răspuns:

MJ!
xoxoo, mary

| AndrusKanu a răspuns:

Michael Jackson

| ramona_5587 a răspuns:

Eu il aleg pe Michael Jackson:X
Elvis era bun in ceea ce facea (canta bine si dansa destul de bine) dar cand se spunea ca era un drogat se spunea la propriu si nu la figurat... in schimb Michael lua medicamente (asa zise "droguri") pentru a.si alina durerile pe care le avea si a scapa de insomnii... si eu chiar ilinteleg ca avea dureri mari si cred asta...si eu as fi facut la fel in locul lui...pe de altaparte a facut Multe pentru copiii din lume si ii placea sa faca oamenii mai fericiti...ca un fel de hobbyhappya fost o persoana timida si copilaroasa toata viata... a fost iubit mereu...

| MonicutZZa a răspuns:

Pai amandoi au fost si sunt regi ai muzicii si au avut extraordinar talent, doar ca parca Elvis a fost mult mai... special decat Michael. Si pop si rock

| dragosh a răspuns:

Michael:plove struck

| Eeeh` a răspuns:

MJ. e prea tareeeeeeeeee

| GoSsip GiRl a răspuns:

Michael Jackson!love strucklove strucklove strucklove struck

Love!
Jullialove struck

| mikki a răspuns:

Bineinteles ca-l aleg pe Michael!:X:X:X

| marie a răspuns:

crying... Michael Jackson... gone tosooncrying...am scris asta de ziua lui si niciodata nu voi aprecia rock'nrollul...crying... Iubesc Mj.plang Mj, credMJ, respect MJ,,, primesc fundita pentru MJ?

| alexandratudor15 a răspuns:

Pai Michael a cantat un gen de muzica si Elvis alt gen nu-i poti copara... mie imi plac amandoi... putin mai mult Michael...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Elvis