| anonim_4396 a întrebat:

Michael Jackson sau Elvis Presley? Pop sau Rock'n'roll?

Eu aleg Michael Jackson. Voi?

57 răspunsuri:
| maryana5 a răspuns:

MJ!
xoxoo, mary

| inna a răspuns:

MJ bineinteles! Pop rulllz!

| AndrusKanu a răspuns:

Michael Jackson

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Elvis

| crisS a răspuns:

Michael love struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Amandoi sunt regi pe muzica lor.

daniela
| daniela a răspuns:

Michael Jackson pentru mine a fost o mare revelatie

cami
| cami a răspuns:

Rock'n'roll. Si Elvis, si Michael. Tinand cont ca ambii sunt decedati, cred ca-i aleg pe cei de la Pachanga big grin

| julliano a răspuns:

Fifty-fifty! adica nu... 50% si 48% big grin

Am gresit calculu'?
Pai 2% e arbitrul, ca deh, se mai schimba cateodata.

| iulia_5454 a răspuns:

Michael

| JackieSue a răspuns:

Nu vreau sa fiu rea, dar sunt morti deci ii aleg pe aman2hee hee.

by zu!

| cristi27 a răspuns:

Eu cred ca nu putem face o diferenta intre ei, amandoi au intrat in istorie ca fiind regi al genului de muzica pe care il cantau si ar fi pacat sa facem comparatii intre ei

| julliano a răspuns:

:P oricum stiam cam cum stau preferintele celorlalti, orientandu-ma dupa http://www.sondaje.ro/survey.aspx?id=37 care chiar ieri intrasem si eu pe el, dar nu am vrut sa influentez oarecum sa spun mai devreme;)

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Michael Jacksonwinking

| Leea1234 a răspuns:

Amandoi

| BabyPink a răspuns:

Michael Jacksons desigur :X

| MonicutZZa a răspuns:

Pai amandoi au fost si sunt regi ai muzicii si au avut extraordinar talent, doar ca parca Elvis a fost mult mai... special decat Michael. Si pop si rock

| bosnea marinela a răspuns:

Michael Jackson

| Chuck a răspuns:

Aici, majoritar e Michael Jackson. E un fel de moda.

Eu aleg Elvis Presley.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Michael Jackson!love struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi plac si mel lui elvis dar totusi la michael jackson mi-a placut totul... l-am iubit si il iubesc in continuare! deci aleg michael jackson(MJ)francy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intrati aici prieteni sa dati un vot please! http://blogulluipool.blogspot.com. Majoritatea oamenilor aleg M. J pentru ca a murit recent, si k poate aacum au facut cunostinta cu muzica lui!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Clar MJ

| d33a a răspuns:

Michael Jackson love struck

| alexandra14 a răspuns:

De o 1.000 de ori michael jackson

| ViVi a răspuns:

Michael Jackson
cel mai tare cantaret

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Michael jckson

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fara Michael pot rezista, dar fara vocea lui Elvis ma sting...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Michael Jackson a fost regele muzici pentru mine... aleg michael jackson :X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Elvis