| anonim_4396 a întrebat:

Michael Jackson sau Elvis Presley? Pop sau Rock'n'roll?

Eu aleg Michael Jackson. Voi?

57 răspunsuri:
| ViVi a răspuns:

Michael Jackson

| alexandratudor15 a răspuns:

Pai Michael a cantat un gen de muzica si Elvis alt gen nu-i poti copara... mie imi plac amandoi... putin mai mult Michael...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

ELVIS PRESLEY!

| dragosh a răspuns:

Michael:plove struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doame ...nu se compara ce-i doi...normal rege este numit un singur om si bine intzeles... MICHAEL JACKSON king of POP

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Michael:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Logic ca Michael:X rest in peace, Michael:X:X:X

| mikki a răspuns:

Bineinteles ca-l aleg pe Michael!:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cutoate ca nu au cantat acelasi stil de muzica... Michael a avut vocea de aur! EL este regele cu adevarat! Rest in peace!

| marie a răspuns:

crying... Michael Jackson... gone tosooncrying...am scris asta de ziua lui si niciodata nu voi aprecia rock'nrollul...crying... Iubesc Mj.plang Mj, credMJ, respect MJ,,, primesc fundita pentru MJ?

| Andrinho a răspuns:

Dupa parerea mea aceasta comparatie nu este tocmai potrivita pentru ca nu au cantat acelasi gen de muzica... dar din punct de vedere al popularitatii cred ca Michael este mult in fata lui Elvis... dar daca ma gandesc cate saptamani au stai pe locul 1 cele mai tari hit-uri ale sale...asa ca aleg Michael Jackson!

| fanhannahmontana a răspuns:

Glumesti? Michael Jackson, desigur.Nu cred ca pot trai fara el.

| ramona_5587 a răspuns:

Eu il aleg pe Michael Jackson:X
Elvis era bun in ceea ce facea (canta bine si dansa destul de bine) dar cand se spunea ca era un drogat se spunea la propriu si nu la figurat... in schimb Michael lua medicamente (asa zise "droguri") pentru a.si alina durerile pe care le avea si a scapa de insomnii... si eu chiar ilinteleg ca avea dureri mari si cred asta...si eu as fi facut la fel in locul lui...pe de altaparte a facut Multe pentru copiii din lume si ii placea sa faca oamenii mai fericiti...ca un fel de hobbyhappya fost o persoana timida si copilaroasa toata viata... a fost iubit mereu...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Michael Jackson

| 2cute a răspuns:

Michael Jackson :X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Michaelllll love struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu aleg michael jackson

| GoSsip GiRl a răspuns:

Michael Jackson!love strucklove strucklove strucklove struck

Love!
Jullialove struck

| elyyza98 a răspuns:

Michael jackson... logic... e cal mai tare, sunt un mare fan love struck love struck love struck love struck

| DoOdO a răspuns:

MJ... e logik

| Eeeh` a răspuns:

MJ. e prea tareeeeeeeeee

| eduardx a răspuns:

Michael jackson pop lol an pop michael jackson dead!

| eduardx a răspuns:

Michael jackson

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Michael jackson

| DianaBia a răspuns:

Michael Jackosn

| DianaBia a răspuns:

Michael Jackson. Si nu intreba de ce.