| anonim_4396 a întrebat:

Michael Jackson sau Elvis Presley? Pop sau Rock'n'roll?

Eu aleg Michael Jackson. Voi?

57 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Amandoi sunt regi pe muzica lor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Michael Jackson!love struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi plac si mel lui elvis dar totusi la michael jackson mi-a placut totul... l-am iubit si il iubesc in continuare! deci aleg michael jackson(MJ)francy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intrati aici prieteni sa dati un vot please! http://blogulluipool.blogspot.com. Majoritatea oamenilor aleg M. J pentru ca a murit recent, si k poate aacum au facut cunostinta cu muzica lui!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Clar MJ

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Michael jckson

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fara Michael pot rezista, dar fara vocea lui Elvis ma sting...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Michael Jackson a fost regele muzici pentru mine... aleg michael jackson :X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Elvis

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

ELVIS PRESLEY!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doame ...nu se compara ce-i doi...normal rege este numit un singur om si bine intzeles... MICHAEL JACKSON king of POP

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Michael:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Logic ca Michael:X rest in peace, Michael:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cutoate ca nu au cantat acelasi stil de muzica... Michael a avut vocea de aur! EL este regele cu adevarat! Rest in peace!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Michael Jackson

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Michaelllll love struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu aleg michael jackson

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Michael jackson

| bosnea marinela a răspuns:

Michael Jackson

| Andrinho a răspuns:

Dupa parerea mea aceasta comparatie nu este tocmai potrivita pentru ca nu au cantat acelasi gen de muzica... dar din punct de vedere al popularitatii cred ca Michael este mult in fata lui Elvis... dar daca ma gandesc cate saptamani au stai pe locul 1 cele mai tari hit-uri ale sale...asa ca aleg Michael Jackson!

| DianaBia a răspuns:

Michael Jackosn

| DianaBia a răspuns:

Michael Jackson. Si nu intreba de ce.

| 2cute a răspuns:

Michael Jackson :X

| fanhannahmontana a răspuns:

Glumesti? Michael Jackson, desigur.Nu cred ca pot trai fara el.

| eduardx a răspuns:

Michael jackson pop lol an pop michael jackson dead!

| eduardx a răspuns:

Michael jackson

| elyyza98 a răspuns:

Michael jackson... logic... e cal mai tare, sunt un mare fan love struck love struck love struck love struck