| rudiboss21 a întrebat:

Nane cica e comercial chiar daca ce inseamna dau funda cine imi spune?

Răspuns Câştigător
| FlaviuZz a răspuns:

Inainte sa fie membru Okapi, toate melodiile lui si le inregistra singur. De cand cu Okapi, nu prea se mai aseamana melodiile lui de acuma cu cele de pe vremea cand era pe cont propriu, din cauza asta lumea zice ca e comercial acuma, ca face asta doar pentru bani, nu si pentru fani

2 răspunsuri:
| rudiboss21 explică (pentru FlaviuZz):

Mersi pentru raspuns

| rudiboss21 explică (pentru FlaviuZz):

In melodia asta nu era suta la suta membru nu e asa https://www.youtube.com/watch?v=nm1c8yCUuio