| XBrunetteX a întrebat:

Nu imi vine sa cred ce am auzit straight face

Poate stiti si voi,la stiri, au spus astia ca pentru Eurovision o sa concureze niste manelisti care vor sa ne reprezinte.
Ne face tara de tot caramelu', mai bine n-am mai concura.

Voi ce parere aveti?

12 răspunsuri:
| dragonflyght a răspuns:

Pai eu cred ca depinde ce manelisti participa, sa stii ca de multe ori au compus si melodii frumoase, nu accent de manea sau ceva de genul, de exemplu cei de la Gipsy Casual au cateva melodii frumoase si nu suna ca toate manelele!

| OOOLEOOO a răspuns:

Eu stiam ca Guta vroia sa concureze...

| XBrunetteX explică (pentru OOOLEOOO):

Asa am auzit si eu...
Oricum, nu ma obosesc sa retin numele ratatilor astora straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mare brânză. Că e Guţă, că e aia de la Vocea României, că e vreo altă Elena Gheorghe... tot ne vom face de rahat.

| XBrunetteX explică (pentru anonim_4396):

Cam asa e, din pacate straight face

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Fie ce-o fi, suntem Romania, oricum nu suntem vazuti bine, cel putin acum vom aduce dovezi solide privind involutia noastra ca oameni.Sunt apatrid, deci nu ma intereseaza.

| Delicacy a răspuns:

Aceeaşi părere pe care o am şi despre Eurovision. Obişnuiam să mă uit, acum mulţi ani în urmă, dar a devenit o banalitate de concurs.

| Wøodenpints a răspuns:

La un concurs de 2 bani cum este eurovisionul, normal că vor să concureze doar mizerii de doi bani.
Lasă că nici cine a participat în anii trecuţi nu era mai presus, atât doar că alea nu erau manele declarate iar ăstea sunt. Nu-i nicio diferenţă oricum.

| Чернобыль a răspuns:

sad
Ne facem de tot rahatu'.
Apropo, poza ta e cu Amy Lee?
O iubesc pe Amy.

| XBrunetteX explică (pentru Чернобыль):

Da. Si eu o iubesc pe Amy happy

| CautNume a răspuns:

Sa speram ca ne reprezinta ei https://www.facebook.com/....../photo.php

| Чернобыль a răspuns:

Bine ar fi sa ne reprezinte niste rock-eri.